Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
03.11.2014, 06:01 PM
Příspěvek: #171
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Já mám asi 15 metrů před včelnicí sloupy s dráty vysokého napětí a roje sedávají na větvích ve stejné úrovni jako jsou ty dráty a to jak zleva tak zprava. Asi z nich cítí ten energetický zdroj. To je jediná energie se kterou jsem schopen pracovat, zapojit zásuvku apod.
Hlasování: schützmeister (+1), Jindřich Šafránek (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
03.11.2014, 08:07 PM
Příspěvek: #172
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Za čtyři roky 6 rojů, pokaždé na jiném stromě. Že by se ty energetické body přemisťovaly?
Hlasování: Debora (+1), schützmeister (+1), Aleš Molčík (+1), Jaro Stoklasa (+1), Miroslav Matucha (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
03.11.2014, 11:06 PM
Příspěvek: #173
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(03.11.2014 03:46 PM)Jaro Stoklasa napsal(a):  A nejakú pre nás materialistov?

Šípek, rakytník. Nebo cokoliv jiného hustého trnitého. Jednou mi omylem přistály v muchovníku a po pár hodinách se přerojily na šípek.
Hlasování: Marek Lžičař (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.11.2014, 04:44 AM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04.11.2014 01:29 PM od Debora.)
Příspěvek: #174
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(03.11.2014 03:46 PM)Jaro Stoklasa napsal(a):  A nejakú pre nás materialistov?

pod stromem, kam si sedají roje, si můžeš dobře nabíjet léčivé kameny. Například amazonit, utišuje křečovité bolesti, uklidnuje nervy a pohlcuje elektrosmog (mobil, počítače, mikrovlny atd.) Předem opláchnout ve studené vodě, nejlépe v čistém potůčku a nabíjet ve stínu.

(03.11.2014 06:01 PM)Aleš Molčík napsal(a):  Já mám asi 15 metrů před včelnicí sloupy s dráty vysokého napětí a roje sedávají na větvích ve stejné úrovni jako jsou ty dráty a to jak zleva tak zprava. Asi z nich cítí ten energetický zdroj.

Aleši, elektromagnetické pole je něco zcela jiného. Jest-li to myslíš vážně, tak bud' rád, že nemusíš lézt po drátech.

(03.11.2014 08:07 PM)Crha Karel napsal(a):  Za čtyři roky 6 rojů, pokaždé na jiném stromě. Že by se ty energetické body přemisťovaly?

Kájo, to jen napovídá, že máš nehomogení genetiku. Enregerické body se většinou vyskytují bifilarně. Tak že, najdeš-li jeden, v jeho okruhu najdeš desítky dalších.

[Obrázky: bifilar_energie.jpg]
Hlasování: tondabh (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.11.2014, 08:43 AM
Příspěvek: #175
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(04.11.2014 04:44 AM)Debora napsal(a):  
(03.11.2014 06:01 PM)Aleš Molčík napsal(a):  Já mám asi 15 metrů před včelnicí sloupy s dráty vysokého napětí a roje sedávají na větvích ve stejné úrovni jako jsou ty dráty a to jak zleva tak zprava. Asi z nich cítí ten energetický zdroj.

Aleši, jest-li to myslíš vážně, tak bud' rád, že nemusíš lézt po drátech.

Myslím a prostor pod těmi dráty, který musí zůstat bez stromů a keřů, jsem se začal snažit využít jako bylinné patro pro pastvu včel. Zatím vítězí původní buřina.
Hlasování: Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.11.2014, 11:40 AM
Příspěvek: #176
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(04.11.2014 08:43 AM)Aleš Molčík napsal(a):  
(04.11.2014 04:44 AM)Debora napsal(a):  
(03.11.2014 06:01 PM)Aleš Molčík napsal(a):  Já mám asi 15 metrů před včelnicí sloupy s dráty vysokého napětí a roje sedávají na

Aleši, jest-li to myslíš vážně, tak bud' rád, že nemusíš lézt po drátech.

Myslím a prostor pod těmi dráty, který musí zůstat bez stromů a keřů, jsem se začal snažit využít jako bylinné patro pro pastvu včel. Zatím vítězí původní buřina.
Zkusil jsi Zaltobýl stačí natrhat květy podobné vatě a rozházet, je to rváč a dělá si místo kdekoli, hlavně kvete srpen až říjen, později vysemeněný ještě dnes.

Jindřich
Hlasování: Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.11.2014, 12:25 PM
Příspěvek: #177
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(04.11.2014 11:40 AM)Jindřich napsal(a):  
(04.11.2014 08:43 AM)Aleš Molčík napsal(a):  
(04.11.2014 04:44 AM)Debora napsal(a):  
(03.11.2014 06:01 PM)Aleš Molčík napsal(a):  Já mám asi 15 metrů před včelnicí sloupy s dráty vysokého napětí a roje sedávají na

Aleši, jest-li to myslíš vážně, tak bud' rád, že nemusíš lézt po drátech.

Myslím a prostor pod těmi dráty, který musí zůstat bez stromů a keřů, jsem se začal snažit využít jako bylinné patro pro pastvu včel. Zatím vítězí původní buřina.
Zkusil jsi Zaltobýl stačí natrhat květy podobné vatě a rozházet, je to rváč a dělá si místo kdekoli, hlavně kvete srpen až říjen, později vysemeněný ještě dnes.

V tomhle musím podpořiti Jindřicha, mám vyzkoušeno že se zlatobýl dokáže poprat i s kopřivama a přeroste je, výborná pozdní pastva pro včeličky, dá se množiti i oddenky, kamkoliv se píchne za pár let krásná pastva, mějte se všici krásně tvořivě, Tonda.
Hlasování: Debora (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.11.2014, 12:31 PM
Příspěvek: #178
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Tak se nám tu hezky zapleveluje původní téma Big Grin

Sobotka asi 30x Langstroth 2/3 310 m.n.m., amatérský chovatel matek bez PP
Hlasování: Debora (+1), Ladislav Kohout (+1), schützmeister (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.11.2014, 03:06 PM
Příspěvek: #179
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(04.11.2014 08:43 AM)Aleš Molčík napsal(a):  
(04.11.2014 04:44 AM)Debora napsal(a):  
(03.11.2014 06:01 PM)Aleš Molčík napsal(a):  Já mám asi 15 metrů před včelnicí sloupy s dráty vysokého napětí a roje sedávají na větvích ve stejné úrovni jako jsou ty dráty a to jak zleva tak zprava. Asi z nich cítí ten energetický zdroj.

Aleši, jest-li to myslíš vážně, tak bud' rád, že nemusíš lézt po drátech.

Myslím a prostor pod těmi dráty, který musí zůstat bez stromů a keřů, jsem se začal snažit využít jako bylinné patro pro pastvu včel. Zatím vítězí původní buřina.

Aleši, spíše si dělám starosti o Tebe. Elekrosmog, zvýšené riziko rakoviny a leukémie, poruchy srdečního rytmusu, infarkt, komplikací v těhotenství (asi ne u Tebe), zvýšený stres, nervové poruchy, euforie, deprese a bolesti hlavy jsou v blízkosti elektrického vedení o napětí 220-380kV již potvrzeny.

________________________________________________________________________________​__________________________

Každé včelstvo generuje v úlu elektromagnetické pole, které jim umožnuje komunikaci. Zdravé včelstvo má v úlu povrchové napětí několik set voltů. Když se včelstvo rojí, zvyšuje povrchové napětí přes 1000 voltů, což mu umožnuje lepší komunikaci mimo úl. Dalo by se říct, že si včelstvo vytváří jakýsi mobilní dům. Na podobném principu fungují shromaždiště trubců, to jsem tu už loni psala ve vláknu Světelné vlnění je nejúčinnější lék (příspěvek č.1). Vyrojené včelstvo se dle možnosti usadí u nejbližšího energetického pole, na který svůj mobilní dům napojí. Ráda bych se vyhnula výrazu, že včelstvo medituje, ale nevím, jak to lépe vystihnout, prostě připravuje svou nesmrtelnost. Za tím účelem scanuje celé okolí na nejvýhodnější podmínky pro nový začátek.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.11.2014, 04:16 PM
Příspěvek: #180
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(04.11.2014 03:06 PM)Debora napsal(a):  Aleši, spíše si dělám starosti o Tebe. Elekrosmog, zvýšené riziko rakoviny a leukémie, poruchy srdečního rytmusu, infarkt, komplikací v těhotenství (asi ne u Tebe), zvýšený stres, nervové poruchy, euforie, deprese a bolesti hlavy jsou v blízkosti elektrického vedení o napětí 220-380kV již potvrzeny.

Všechny příznaky pociťuji, ale dráty nikde Smile

Sobotka asi 30x Langstroth 2/3 310 m.n.m., amatérský chovatel matek bez PP
Hlasování: Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)