Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
16.06.2013, 09:49 AM
Příspěvek: #1
Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
Zdravím Vás,
nedávno jsem si objednal z jedné rodinné firmy úlek langstroth, prostě jen dno, víko a dva nástavky. Dal jsem za to docela balík a nejsem úplně spokojen...

Proto zakládám toto téma.
Pište sem, kde se dá nakoupit dobrý materiál za dobré paníze...
Jen prosím, žádné pomlouvání konkrétních firem a lidí...... jen dobré zkušenosti Smile
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16.06.2013, 10:03 AM
Příspěvek: #2
RE: Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
Přidám odkaz na článek pana Smolíka, kde se tomuto témtu věnuje: http://mamevcely.wordpress.com/2013/02/1...-na-39x16/
Hlasování: Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16.06.2013, 12:16 PM
Příspěvek: #3
RE: Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
Můžu potvrdit zkušenost Vaška Smolíka - úly od Ladi Nerada jsou prezicně udělané a cenově nejsou až o tolik dražší oproti ostatním. Ještě se mi líbily úly od Jašů, ale vyzkoušené je nemám.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16.06.2013, 01:15 PM
Příspěvek: #4
RE: Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
v roce 2010 jsem koupil úl od firmy Břinek a byl pěkný i dobrá cena (je to tři roky). Nevím , jak to vypadá v součastnosti. Já si raději dělám úly sám a asi je to nejlepší, pak člověk může nadávat sám sobě.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16.06.2013, 01:32 PM
Příspěvek: #5
RE: Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
vedle svého "paletového" systému kupuji nástavky od Matelů, levnější jsem ani po mnoha hodinách hledání nenašel. Dobrá kvalita za dobrou cenu a bezproblémové dodání...
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16.06.2013, 08:19 PM
Příspěvek: #6
RE: Úly, kde nakoupit- levné a kvalitní
Mám bezva zkušenosti se včelařstvím Jašovi. Beru od nich 39, ale vedou i Langy. Pěkná střecha, vyndavací česno, očka, zádlaby hluboké a ze všech stran. Podmet zezadu není otvírací, ale je tam zasíťované očko.
Hlasování: Leoš Dvorský (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
27.06.2013, 03:56 PM
Příspěvek: #7
RE: Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
(16.06.2013 01:32 PM)bohemia.gall napsal(a):  vedle svého "paletového" systému kupuji nástavky od Matelů, levnější jsem ani po mnoha hodinách hledání nenašel. Dobrá kvalita za dobrou cenu a bezproblémové dodání...

Žiaľ o kvalite sa pozitívne zmieniť nemôžem. Cena super, no niektoré nadstavky nevydržali ani týždeň... Niektoré čelné dosky rozpraskali na polovice a takmer všetky nadstavky riadne dokrútilo...
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
28.06.2013, 10:05 AM
Příspěvek: #8
RE: Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
Pokud by mi jakékoliv zboží nevydrželo ani týden, reklamoval bych. Včelařím teprve druhý rok, ale fakt s nástavky nemám problém. Nemám včelín a včelařím na včelnici, tedy mám úly vystaveny všem povětrnostním podmínkám a drží beze změn. Letos jsem osadil další nové od nástavků a drží stejně jako loňské. Hodlám rozšiřovat, takže jsem objednal další, k nekvalitním výrobkům bych se určitě nevracel.
Hlasování: Milan Bencúr † (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
03.07.2013, 09:50 AM
Příspěvek: #9
RE: Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
Od koho objednávate?
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
03.07.2013, 08:35 PM
Příspěvek: #10
RE: Úly, kde nakoupit - levné a kvalitní
v roce 2010 jsem kopil svůj první úl od firmy Břinek abych měl nějaký vzor pro budoucí vlastní výrobu. Úl byl velmi dobře zpracován, cena přiměřená- pan Břinek je ochotný a rád poradí. http://www.brinek.cz
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)