Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Semináře 2021
09.02.2021, 12:02 AM
Příspěvek: #1
Semináře 2021
Máme letos v plánu udělat 2 nedělní semináře (kromě Leošových Otevřených včelnic):
1) 18.4.2021 - 2 skupiny:
1a) úplné začátky - chystám se včelařit nebo mám už objednané oddělky (náplň: úlové sestavy, rámky, dílo, plod, matka, nářadí, fígle pro šetrnou práci se včelami apod.)
1b) přezimovaly mi loňské oddělky, co dál (náplň: rozšíření ze 2 na 5, stavební rámky, soušové jádro, očekávaný rozvoj, dostatek zásob apod.)

2) 23.5.2021 - v podstatě pokračování 1b) - vytváření oddělků, chov matek, česno apod.

Zájemci si zapište tyto termíny. Začátkem března zkusíme přinést další podrobnosti, dle vývoje vládních nařízení. Předběžné místo konání je zatím v Turnově a okolí.
Všechny změny možné.....
ms
Hlasování: Jiří Sláma (+1), Tomáš Kudoláni (+1), Dašek Martin (+1), Jan Sochor (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
22.02.2021, 01:46 AM
Příspěvek: #2
RE: Semináře 2021
Poslušne hlásim že 18.4. 1b mám zapísané v kalendári.

Lokalita: Štefanov, Záhorie, cca 200mnm
Úľová zostava: Warre
Som za tikanie, úcta sa dá prejaviť aj inak.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
03.03.2021, 08:42 PM
Příspěvek: #3
RE: Semináře 2021
(09.02.2021 12:02 AM)Martin Smutný napsal(a):  Máme letos v plánu udělat 2 nedělní semináře (kromě Leošových Otevřených včelnic):
1) 18.4.2021 - 2 skupiny:
1a) úplné začátky - chystám se včelařit nebo mám už objednané oddělky (náplň: úlové sestavy, rámky, dílo, plod, matka, nářadí, fígle pro šetrnou práci se včelami apod.)
1b) přezimovaly mi loňské oddělky, co dál (náplň: rozšíření ze 2 na 5, stavební rámky, soušové jádro, očekávaný rozvoj, dostatek zásob apod.)

2) 23.5.2021 - v podstatě pokračování 1b) - vytváření oddělků, chov matek, česno apod.

Zájemci si zapište tyto termíny. Začátkem března zkusíme přinést další podrobnosti, dle vývoje vládních nařízení. Předběžné místo konání je zatím v Turnově a okolí.
Všechny změny možné.....
ms

Slíbil jsem začátkem března nějaké další podrobnosti.
Leč situace s Covid Destructor zatím neumožňuje udělat žádný závěr. Zájemci buďte ve střehu, termíny znáte a zbytek budeme řešit operativně a třeba i na poslední chvíi.
ms
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)