Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
26.06.2014, 12:22 PM
Příspěvek: #11
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Přátelé, ráda bych objednala jeden exemplář.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
26.06.2014, 07:33 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.06.2014 07:43 PM od Stanislav Rataj.)
Příspěvek: #12
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Tak jsem zjišťoval, jak je to s poštovným na Slovensko / do Německa a cena je shodná. Hodil jsem knížku na váhu a vyšlo mi 200gr. Zásilky < 250gr jsou za 76Kč, do 500g za 110Kč. Ale asi se to ze zahraničí i blbě platí Sad Každopádně by se to asi nechalo poslat a pak peníze vyřídit někdy dodatečně na srazu nebo tak něco ...

Hola hola, tak jsem se ještě začal domlouvat s kamarády, kteří sem ze Slovenska za týden pojedou a možná by byli ochotní realizovat toto:
- V rámci slovenské banky byste jim poslali peníze za knížku + poštovné po Slovensku
- Oni by mi tyhle peníze předali při návštěvě tady a vzali si ode mě nadepsané balíčky s knížkami
- Na Slovensku by to hodili na poštu a mohlo by to putovat na cílové adresy
Měl by tedy někdo z SK o něco takového zájem? Zatím se mi hlásil Rasťo 71, pokud by vás bylo víc, asi tomuhle modelu nic nebrání, jen by se to muselo zrealizovat rychle, neb mají přijet už příští týden o víkendu. Do té doby by museli mít ty peníze na účtu a já bych musel nejpozději v pondělí knížky objednat, aby tady do té doby byly ...
Tak prosím piště rychle, jestli byste měl někdo zájem.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
26.06.2014, 09:56 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.06.2014 09:57 PM od Rasťo 71.)
Příspěvek: #13
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Ahoj Lucínek,ja som platil členské PSNV-CZ, Jirkovy Matlovi poštou, šekom priamo na účet, tak potom ak by si to mal ochotu poslať treba spočítať hodnotu knihy+ poštovné, poslal by som ti to dopredu na účet.
Inak čakám do pondelka, tak ako som ti písal v SZ, a pre ostatných Slovákov, aby ste pochopili, ja som sa snažil priamo od vydavateľa objednať 10 ks tejto knihy, aby sme sa tu nemuseli handrkovať, ale ešte mi žial neprišla od vydavateľa odpoveď, preto som Lucínka oslovil cez SZ.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
26.06.2014, 10:44 PM
Příspěvek: #14
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Ahojte,
Ja sa hlasim a vitam vasu ochotu ak by ste mi pomohli so zabezpecenim knihy.
Staci mi poslat cislo uctu a kolko euriciek nan poslat. Ak budem na maili zaplatim to obratom cez internetbanking ale zajtra idem s rodinkou do Pienin a vraciam sa az v nedelu tak to hadam volajako postiham.
Miro

Zázrivá , 650m
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
26.06.2014, 11:04 PM
Příspěvek: #15
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Tiež by som potreboval ešte jeden exemplár,tak potom napíšte kde,komu a koľko poslať Smile
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
27.06.2014, 02:38 AM
Příspěvek: #16
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(26.06.2014 09:56 PM)Rasťo 71 napsal(a):  Ahoj Lucínek,ja som platil členské PSNV-CZ, Jirkovy Matlovi poštou, šekom priamo na účet, ...

Také členstvo je síce tvoje slobodné rozhodnutie a ja to rešpektujem, len ma prekvapuje, že si najskôr neprejavil záujem o členstvo v PSNV.SK.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
27.06.2014, 11:02 PM
Příspěvek: #17
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Kniha se pěkně čte, Plno zajímavých věcí. Přemýšlím, že by stálo za to, pana Nymsu zkontaktovat a jet se k němu do Tachova podívat. Popisuje vlastně speciální medné krávy s medníky. Ale umístění v chladném lese je zajímavé. Když jsem začínal včelařit jako neregistrovaný, schovával jsem ve strachu před pátravými zraky včelařů první rok včelstva také v mokrém lesíku a prosperovala velice slušně. Na zimu jsem si to však netroufl a stěhoval jsem je na suchou mez. Po přečtení knihy jsem hned zas jedno do "pralesa" přestěhoval.
Hlasování: Katka (+1), Jan Hucko (+1), Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
28.06.2014, 01:04 AM
Příspěvek: #18
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Takže objednávka na SK celkem tři exempláře? Liptaka, Rasťo 71 a Macek?

Předpokládaná cena by byla cena knihy (297Kč) + 76Kč za individuální poštovné z ČR (takže celkem cca 14€), pokud se sejde 5 a více objednávek, tak se možná dostaneme s cenou trochu níž.
A pokud se mi podaří domluvit to odeslání až ze Slovenska, tak namísto 76Kč by bylo jen místní poštovné, jestli jsem to dobře našel, tak cca 1€ (tedy celkem 12€).

Platba převodem na účet v SK bance, číslo účtu ještě dodám.
Prosím zkuste se případní zájemci ještě ozvat co nejdříve, abych to mohl v pondělí objednat a do víkendu to mohlo být vyřešené.
Díky!

Deboro, pro Tebe mohu udělat totéž, totiž objednat to a poslat poštou za stejných 76Kč, tu platbu bychom potom nějak vymysleli.
Hlasování: liptaka (+1), Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
28.06.2014, 02:42 AM
Příspěvek: #19
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Stando, děkuji za snahu, pošlu Ti peníze převodem na účet.
Debora
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
01.07.2014, 09:53 AM
Příspěvek: #20
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Krásný den,
dnes odpoledne posílám objednávku, zatím na 4ks, pokud se tedy ještě chcete někdo přidat, tak prosím o zprávu dnes do 12:00 hodin, díky.
Bude na to drobná sleva ve výši cca 1€, takže knížka i s poštovným na SK/DE/A vyjde na cca 13€.
Pokud bude mít ještě někdo zájem, prosím do SZ o adresu a počet výtisků.
Hlasování: Miroslav Macek (+1), Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)