Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přednáška - Praha 14.1.2015
05.01.2015, 05:12 PM
Příspěvek: #1
Přednáška - Praha 14.1.2015
Zdravím Vás přátelé,
na webu ČSV jsem našel akci, která by nás mohla zajímat. Už se těším a už jsem přihlášený a doufám, že se tam potkáme.
Takže odkaz .... zde ....
Petr

   
Hlasování: tondabh (+1), terez.c (+1), Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
05.01.2015, 07:01 PM
Příspěvek: #2
RE: Přednáška - Praha 14.1.2015
(05.01.2015 05:12 PM)petr.strejcek napsal(a):  Zdravím Vás přátelé,
na webu ČSV jsem našel akci, která by nás mohla zajímat. Už se těším a už jsem přihlášený a doufám, že se tam potkáme.
Takže odkaz .... zde ....
Petr

Upřímně řečeno i já se těším spíše na lidi a diskuzi. Pro svojí část budu mít k dispozici jen 0,5 hod. a to se toho nestihne moc. Potřeboval bych tak 2 hodiny. Tak jsem spíš připraven se pokusit lidem vzít ten strach ze včelaření, který ústí buď v naproto cíleném trávení včelstev nebo nic nedělání. Víc se asi nedá stihnout. LD

Včelařit bez chemie je normální!
Včely jsou přírodním bohatstvím a partnerkami, ne pouhým výrobním prostředkem!
Hlasování:
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
15.01.2015, 03:07 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15.01.2015 06:44 PM od Leoš Dvorský.)
Příspěvek: #3
RE: Přednáška - Praha 14.1.2015
Včera večer jsem se vrátil z Hradu, z ČVUT. No přednáška hektická, 30 min. se protahovalo, jak mi to pořadatelé dovolovali. Ale snad to účel splnilo v rámci rámce.
Přítomní veterináři mi nijak nevyhrožovali, naopak. Diskuse, služná v sále i před budovou.
Před zahájením jsem měl velmi užitečný rozhovor s MVDr Texlem ze SVS. Tak vím, co přibližně v příloze bude a co ne. I tak si myslím, že je to krok vpřed i když bych rád maximum. Ale chápu je a tak snad časem.......
Dozvěděl jsem se i věci, které asi na světlo světa nevyjdou a je mi z té najivity (mírně řečeno) některých členů vážně smutno, víc to nebudu rozebírat, ale poškozují i nás. I když nás snad SVS bere trochu, jako že jsme mimo politiku, jak jsem vycítil z pozic všech přítomných veterinářů.
Jo jinak moje včely ode dneška baští Tondův sýr, poslal tam svého špiona. Big Grin Tondo máš u mne čenku pecikovku Big Grin , ale díky moc.Heart LD

Včelařit bez chemie je normální!
Včely jsou přírodním bohatstvím a partnerkami, ne pouhým výrobním prostředkem!
Hlasování:
renttip (+1), Miroslav Mareš (+1), tondabh (+1), terez.c (+1), Rasťo 71 (+1)   Zobrazit vše

Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
15.01.2015, 03:18 PM
Příspěvek: #4
RE: Přednáška - Praha 14.1.2015
(15.01.2015 03:07 PM)Leoš Dvorský napsal(a):  Včera večer jsem se vrátil z Hradu, z ČVUT. No přednáška hektická, 30 min. se protahovalo, jak mi to pořadatelé dovolovali. Ale snad to účel splnilo v rámci rámce.
Přítomní veterináři mi nijak nevyhrožovali, naopak. Diskuse, služná v sále i před budovou.
Před zahájením jsem měl velmi užitečný rozhovor s MVDr Texlem ze SVS. Tak vím, co přibližně v příloze bude a co ne. I tak si myslím, že je to krok vpřed i když bych rád maximum. Ale chápu je a tak snad časem.......
Dozvěděl jsem se i věci, které asi na světlo světa nevyjdou a je mi z té najivity (mírně řečeno) některých členů některých os. vážně smutno, víc to nebudu rozebírat, ale poškozují i nás. I když nás snad SVS bere trochu, jako že jsme mimo politiku, jak jsem vycítil z pozic všech přítomných veterinářů.
Jo jinak moje včely ode dneška baští Tondův sýr, poslal tam svého špiona. Big Grin Tondo máš u mne čenku pecichovku Big Grin , ale díky moc.Heart LD

Haribol Leoši, rád Tě slyším a čo také - čenka pecichovka? Je šlechtěná či nie? Jinak vidíš že se o Tebe přátelé dobře starají, takže už jen zbývá popřát dobrou chuť Tobě aj celé Tvé rodině, měj se krásně Vilémovsky, Tonda a Vilémovčata.
Hlasování: terez.c (+1), Rasťo 71 (+1), Debora (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)