Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pesticidy
01.12.2014, 01:11 PM
Příspěvek: #51
RE: Pesticidy
(30.11.2014 09:14 PM)liptaka napsal(a):  Všetko je v ľuďoch,ľudia musia najprv systém pochopiť,odmietnuť a začať vytvárať okolo seba kľudné,tolerantné....... prostredie.
Ľudia a len ľudia vytvárajú realitu ktorú vnímame.

Drahý příteli, je to jinak , realitu prostředí vytvářejí media jak v rukách přímých vlastníků tak v režii ČT kterou neřídí občané = lidé, ale zájmové finančně silné skupiny.
Tak to vždy v koloniích mocných vládců bylo. Nezbývá než se s tím smířit do doby, než další revoluce změní věci kolem nás, ale pojďte si raději povídat o včelách a jak jim ve svém přímém okolí pomoci !

Jindřich
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
01.12.2014, 02:06 PM
Příspěvek: #52
RE: Pesticidy
(01.12.2014 01:11 PM)Jindřich napsal(a):  Nezbývá než se s tím smířit do doby, než další revoluce změní věci kolem nás, ale pojďte si raději povídat o včelách a jak jim ve svém přímém okolí pomoci !

nemusíš na nic čekat, začni revoluci na včelnici
Hlasování: Evžen Babík (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
01.12.2014, 02:38 PM
Příspěvek: #53
RE: Pesticidy
(01.12.2014 02:06 PM)Debora napsal(a):  
(01.12.2014 01:11 PM)Jindřich napsal(a):  Nezbývá než se s tím smířit do doby, než další revoluce změní věci kolem nás, ale pojďte si raději povídat o včelách a jak jim ve svém přímém okolí pomoci !

nemusíš na nic čekat, začni revoluci na včelnici
Na včelnici žádná revoluce nebude , já jsem ten co má svým včelkám dělat co na nejich složených očkách vidí, pak budou prosperovat a já s nimi.
Děvče zlaté nežiješ v kolonii drancované ze všech stran a těžko se chápe o čem jsem psal .

Jindřich
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
01.12.2014, 06:39 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01.12.2014 06:50 PM od Debora.)
Příspěvek: #54
RE: Pesticidy
rabující superorganismus (české titulky)


Franfurt, 22.11.15, rojení bude 18.03.2015
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
01.12.2014, 07:35 PM
Příspěvek: #55
RE: Pesticidy
(01.12.2014 06:39 PM)Debora napsal(a):  rabující superorganismus (české titulky)


Franfurt, 22.11.15, rojení bude 18.03.2015

Díky zajímavé

Jindřich
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.12.2014, 08:41 PM
Příspěvek: #56
RE: Pesticidy
(30.11.2014 08:36 PM)Ladislav Kohout napsal(a):  Lidí je dost a příroda je nezničitelná.

Zdravím Ladislave,
Lidí je na světě opravdu dost o tom žádná ...
Ale co si kdo představuje pod slovem příroda ???
Zhruba před 20 až 15-ti lety jsem ještě pil vodu z potoka ze studánek a dneska? Asi bych to nezkoušel. I ptactva bylo více. (http://www.birdlife.cz/index.php?ID=2697)
Opravdu si myslíš, že příroda je nezničitelná? Lidi si myslí, že jsou páni tvorstva, přitom jsme jedni z nich, kteří dřív nebo později také přijdou na řadu ... nezáleží na pořadí.

Jenda

Mýlit se může každý, učený i nevzdělaný blbec ...
Víc lidí má víc rozumu. Ten poradí to, ten vono, a pak se dílo podaří. Lokalita: Habartov (starý Habartov) okres Sokolov 485m Krušné hory
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.12.2014, 08:59 PM
Příspěvek: #57
RE: Pesticidy
(04.12.2014 08:41 PM)Jan Brunclík napsal(a):  Opravdu si myslíš, že příroda je nezničitelná?

Příroda tu byla před miliardou let a bude tu i za další miliardu let. Akorát byla a bude jiná. To co ničíme je naše životní prostředí a možná to přírodě jen prospěje. Jí je fuk kdo tu bude žít po nás.
Hlasování: Miroslav Matucha (+1), Jaro Stoklasa (+1), terez.c (+1), Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
04.12.2014, 09:31 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04.12.2014 09:35 PM od Jan Brunclík.)
Příspěvek: #58
RE: Pesticidy
Mě šlo jen o to, že to pěkné a dobré se mění v ošklivé a špatné a co přispívá k lepšímu z toho horšího přírodě, to si netroufám říct. Jen nechci, aby si naše děti a děti našich dětí vyprávěli o zvířatech, které už nežijí a o rostlinách co nerostou ...
Přijde mi hezké jít do lesa nasbírat byliny, poslouchat ptáky a obdivovat krásy ...

Mýlit se může každý, učený i nevzdělaný blbec ...
Víc lidí má víc rozumu. Ten poradí to, ten vono, a pak se dílo podaří. Lokalita: Habartov (starý Habartov) okres Sokolov 485m Krušné hory
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
05.12.2014, 12:02 AM
Příspěvek: #59
RE: Pesticidy
To si naše deti budú rozprávať určite... Evolúcia je nezastaviteľná... Aj človek je živočíšny druh. Ktorý však získal evolučnú výhodu oproti ostatným druhom. Iné druhy by pravdepodobne urobili to isté. V evolúcii ide iba o to, aby sme ako druh využili zdroje lepšie ako druhy iné a bol úspešnejší... Až po tzv. hraničnú hodnotu, kedy druh už prestáva byť voči prirodzenému výberu plastický a prirodzený výber ho uvrhne do zabudnutia... Človeka nevynímajúc...
Hlasování: Miroslav Matucha (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
05.12.2014, 01:48 PM
Příspěvek: #60
Rainbow RE: Pesticidy
Láďo,
kecy v kleci

pročti a prociť, budeš-li chtít ...

http://confession.blog.cz/1012/zprava-od-gaie-novy-rok-2011

bohatou nadílku od Mikuláše

Evžen Babík
Hlasování: Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)