Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zahrada a všem kolem pěstování a využívání rostlin
05.08.2016, 04:32 PM
Příspěvek: #148
RE: Zahrada a všem kolem pěstování a využívání rostlin
(01.02.2015 08:59 AM)Aleš Molčík napsal(a):  Ona to Debora už nakousla, tak bych se s dovolením zeptal jestli už někomu někdy nějaký keř nebo strom vyklíčil ze semene? Já jsem zkoušel zatím jen jednou muchovník a nepovedlo se. Semínka jsem měl z vlastního keře. To daleko větší úspěch byl u javorů, lip a bylinek. Letos budu ve "velkém" množit a vysazovat v okolí včelnice meduňku. Mám 2dcl skleničku semínek meduňky z vlastní produkce a vzchází také velmi dobře, to už jsem minulý rok vyzkoušel při rozšiřování záhonu na sběr drogyBig Grin.

Jak na seminka z lipy? Nedarilo se nam, nakonec to vyhraly koupene sazeniceDodgy

Ze seminek habry, svestky, mirabelky, kastany, duby, javory, jablunky. Problem mam s naslednym zasazenim do prirody a udrzenim pri zivote. Okolo cest zatim vic jak tri roky neprezilo nic (bud uschlo nebo to posekali pri udrzbe silnic). A na mym pozemku se casto pohybuji kone, taky hodne zlikviduji Confused
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Zahrada a všem kolem pěstování a využívání rostlin - coral - 05.08.2016 04:32 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)