|
Co se děje v úlech teď
|
|
22.06.2026, 12:13 PM
Příspěvek: #2344
|
|||
|
|||
|
RE: Co se děje v úlech teď
Já už mám u sebe ve většině úlů už nejmíň 14 dní vytvořená falešná hnízda - ozdravný proces bych měl dokočit během příštích 14 dnů + částečně vytočit a hned dokrmit. Tím by u mě mělo začít pro kmenová včelstva klidové období - "zima", jak píše LD
|
|||
| Hlasování: Leoš Dvorský (+1) | |||
|
« Další starší | Další novější »
|
Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 6 Host(é)




