Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klát
05.06.2015, 11:00 PM
Příspěvek: #51
RE: Klát
Náš včelín obohatil muzeální klát od Miroslava Macka. Jeho kamarád Marcel, taky boží člověk, přivezl klát do Prahy. Mírův klát je fakt nádherně promyšlený, okénko, medníček, kontrolní podložka měli. Je vidět, že jej vyrobil zasvěcený včelař. Míro, srdečně děkuji.

[Obrázky: DSC_2629.jpg][Obrázky: DSC_2644.jpg][Obrázky: DSC_2649.jpg][Obrázky: DSC_2631.jpg][Obrázky: DSC_2632.jpg]
Hlasování:
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
07.06.2015, 11:10 PM
Příspěvek: #52
RE: Klát
Čistokrevná nádhera. Kéž by ten můj klát, co chystám, dopadl aspoň z desetiny tak dobře.
Ať se v tom včelkám líbí.

Vysočina - Hamry nad Sázavou 555m, RM 39x24
Hlasování: tondabh (+1), renttip (+1), Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
25.07.2015, 10:23 PM
Příspěvek: #53
RE: Klát
Přátelé, na letošním sochařském sympoziu jsem vytvářel školní včelí klát. Z dvaceti vytvořených soch byl klát osmý, takže včelaření je mezi veřejností zřejmě oblíbenou záležitostí. Po ukončeni vystavy v chomutovském atriu bude klát umístněn buď v jedné specializované škole, nebo na Království včelího klátu.
Hlasování: terez.c (+1), tondabh (+1), Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
17.08.2015, 07:19 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17.08.2015 08:14 PM od Debora.)
Příspěvek: #54
RE: Klát
(23.11.2014 12:00 AM)renttip napsal(a):  Přátelé, dostalo se mi možnosti, získat materiál na dva kláty,takže si dovoluji požádat každého, kdo má zkušenosti s výrobou klátu, chovem včeliček v klátu a může třeba i pouze sdělit zajímavé odkazy ať neváhá a zanechá info na tomto místě.Předem děkuji za každou informaci.

Jindřichu, na setkání ve Frankfurtu předvedeme výrobu Anastasia úlu z klátu. Tak že kdo bude mít náladu přiložit ruku k dílu, může se parádně vyřádit a vyzkoušet si všechny brtnické práce včetně lezení po stromech. Wink Navíc přijede ze Švýcarska FreeTheBees. HeartHeart
Hlasování:
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
17.08.2015, 09:59 PM
Příspěvek: #55
RE: Klát
Deboro,mám doma taky materiál na dva nové kláty v září je uvidíš,dáme hlavinky dohromady co s tím.
Hlasování: renttip (+1), Debora (+1), tondabh (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
18.08.2015, 10:23 AM
Příspěvek: #56
RE: Klát
(17.08.2015 07:19 PM)Debora napsal(a):  
(23.11.2014 12:00 AM)renttip napsal(a):  Přátelé, dostalo se mi možnosti, získat materiál na dva kláty,takže si dovoluji požádat každého, kdo má zkušenosti s výrobou klátu, chovem včeliček v klátu a může třeba i pouze sdělit zajímavé odkazy ať neváhá a zanechá info na tomto místě.Předem děkuji za každou informaci.

Jindřichu, na setkání ve Frankfurtu předvedeme výrobu Anastasia úlu z klátu. Tak že kdo bude mít náladu přiložit ruku k dílu, může se parádně vyřádit a vyzkoušet si všechny brtnické práce včetně lezení po stromech. Wink Navíc přijede ze Švýcarska FreeTheBees. HeartHeart

Deboro, to je fantastický!!!! Již nyní se nemohu dočkat. Myslím, že to bude extrémně hodnotný setkání. Zaručeně se rád k dílu připojím
Hlasování: Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
24.08.2015, 12:36 AM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24.08.2015 10:12 AM od Debora.)
Příspěvek: #57
RE: Klát
enviromentální brtník

Hlasování: tondabh (+1), Crha Karel (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
24.08.2015, 09:26 AM
Příspěvek: #58
RE: Klát
(24.08.2015 12:36 AM)Debora napsal(a):  enviromentální brtník

Ahoj Deboro,
tvůj odkaz na přihlášený facebook hlásí chybu v načtení. Nevím jak ostatním, ale mě se ukáže viz. obrázek
Hezký den
Jenda


Přiložené soubory Miniatury
   

Mýlit se může každý, učený i nevzdělaný blbec ...
Víc lidí má víc rozumu. Ten poradí to, ten vono, a pak se dílo podaří. Lokalita: Habartov (starý Habartov) okres Sokolov 485m Krušné hory
Hlasování: tondabh (+1), Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
24.08.2015, 05:34 PM
Příspěvek: #59
RE: Klát
Díky Jendo, příspěvek opraven:
Hlasování: tondabh (+1), Jan Brunclík (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
03.10.2015, 10:31 AM
Příspěvek: #60
RE: Klát
Lapač rojů v praxi

Hlasování:
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)