Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
07.09.2014, 06:38 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07.09.2014 06:52 PM od tondabh.)
Příspěvek: #117
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(07.09.2014 05:07 PM)jirka.marx napsal(a):  Ohledně toho umístění Toníčku nečteš, co píšu . Je to severní stráň , jsou ve stínu a česna jsou směrem k severu. Zkoumal jsem to pomocí kompasu, ale možná nevěříš...tak se podívej na fotky.
Byli jsme tam na začátku července okolo druhé hodiny letního času.....A kde je sever??? To máš takový malý kvíz.

Ty jsi ale velký manipulátor....Smile

Haribol Jiříku, neměj obavy že nečtu Tvé příspěvky, čtu rád všechny příspěvky, tak nevím proč Tvé by měly být vyjímkou. Pouze jsem na rozdíl od Tebe v domácím prostředí a když jsem byl u Pepy na jeho stanovišti, první co mi cvrnklo do očí byly světové strany a to protože jsem dítě přírody které umí využívati vnitřní radar, který ihned zaznamenal pozor zde není severní stráň.

Pokud se chceš řídit podle slunce, tak zaprvé nesmíš zapomenout, že slunce neběhá podle nařízeného letního času nějakými osli, takže dle slunečních hodin bylo klolem jedné hodiny, což není nevýznamná úprava, ale spíš by mne zajímalo, jakým kompasem jsi polohu včelnice měřil, jelikož po Tvém příspěvku jsem si své podezření na uváděnou severní stráň při jedné návštěvě mého kamaráda včelaře domorodce, ověřil profesionálním kompasem, který jsem si nechal na památku z podzemí a ten neselhal ani při měřění 750 metrů pod zemským povrchem. Výsledek nyní nechci zveřejňovat a to jen z důvodu pokračování kvízu, ale garantuji Ti, že severní stráň to opravdu není.

Nevím co máš na mysli pod pojmem "manipulátor", ale klidně takto můžeš označit člověka, který se snaží opravit chybné údaje v knize i když se to někomu nelíbí, věz ale že mnohem větší většina bude ráda že nenaletěli blábolům. Když jsem se teď nad tím zamyslel, tak nevidím jediný důvod, proč bych se měl manipulátorem stát, jelikož nevidím žádný profit, který bych z toho měl získati.

Nějak mi ale unikla Tvá odpověď na poslední kvízovou otázku, měj se krásně kvízově, Tonda.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa - tondabh - 07.09.2014 06:38 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)