Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Světelné vlnění je nejúčinnější lék
06.11.2014, 04:17 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07.11.2014 03:18 PM od Debora.)
Příspěvek: #49
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék
(06.11.2014 12:52 PM)Jindřich napsal(a):  
(05.11.2014 09:01 PM)Debora napsal(a):  Kájo, při příští navštěvě Ti ukážu místa, kde můžeš sklízet roje.

Deboro , dokáže to najít i normální chlap . Proutkem najdu vodní pramen, ty zdroje energie se hledají jak? Sráží se tam rosa , sedají tam ptáci, nerostou tam kopřivy ?
Díky

Musíš věřit v sebe sama, pak už jen stačí myšlenka. Já se na to připravuji, jako na kabalu, reiki nebo kundalini. Musíš otevřít čakry (strom života) spojit energetická centra a vyčistit kanály, pak cítíš tu životodárnou energii v podobě vánku. U mě se projevuje jako tepelná vlna v dlani. Když ji cítím mezi temení čakrou a dlaní, můžu s ní pracovat. Nyní se koncentruju je na to, co hledám, nebo co tvořím. V tomto stavu jsi kvantový generátor a můžeš všechno "transformovat". Jen musíš dbát na to, aby Tvé myšlenky vždy sloužili ve prospěch stvoření, například výhradně jen k posílení imunity včelstva.

Každý se může naučit s volnou (mateřskou) energií vesmíru pracovat. Nikdy si nepřej vynutit něco, co životu a stvoření škodí. Tato energie nepůsobí destruktivně, nehubí škůdce a patogeny, ale harmonizuje všechny biologické procesi pro zdravý rozvoj organismu.

avrakdavra = poznání vlastní identity = sat nam

Jediný rozdíl mezi včelstvem a člověkem spočívá v tom, že včelstvo dokáže chyby člověka napravit, aniž by narušilo vzájemný soulad, nebo nějakým způsobem omezilo svobodu člověka.
Hlasování: tondabh (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 06.11.2014 04:17 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)