Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Světelné vlnění je nejúčinnější lék
07.10.2014, 06:00 AM
Příspěvek: #32
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék
Terezo, ty jsi mě opravdu očarovala. Smile

[Obrázky: bifilar.jpg]


Třídeminzionální zlatý řez, nebo-li torus je něco jako kostra vesmíru. Když vlny, nebo frekvence ve vesmíru na sebe narážejí, vyměňí si informace, vytvářejí nové vlny, a neustále sčítávají svou vlnovou délku. V podstatě to znamená, je-li kontinuální sčítávání vln neustále opakující se, pak se vlny současně sčítají a násobí. Aby mohli vlny stáhnout maximální množství vln nebo frekvenčních uzlů do stabilní pozitivní interference, musí se proplést (komunikovat) v geometrickém vzoru zlatého řezu. Vlny které v zlatém řezu vzájemně interagují, vytvářejí vír. Vzhledem k přirozenosti víru se vlny směrem do středu zrychlují a splynou do jednoho bodu zhroucení, který vytváří gravitaci, energii (hmotu) a vědomí.

[Obrázky: torus_22.jpg]

Ale i velký třesk je splynutí vln do jednoho bodu zhroucení Wink

[Obrázky: Torus_tmava_energie.jpg]


Pokusím se do probematiky naladění vnést trochu světla. Sice postrádám pochopení interakce mezi energetickými uzly a geometrickým rozmístění úlů, ale snažím se rozpoznat rozdíly mezi včelstvi stejných kmenů v blízkosti energetických uzlů a mimo. Potřebuji ještě trochu času na ověření výsledků. Za úspěch už budu považovat, když se vyhnem virózám. Časem zveřejním rozmístění úlů a energetických uzlů.
Bude-li příznivá konstelace, zkusíme se při našem příštím setkání (Vilémov?) naladit. Big Grin

Jediný rozdíl mezi včelstvem a člověkem spočívá v tom, že včelstvo dokáže chyby člověka napravit, aniž by narušilo vzájemný soulad, nebo nějakým způsobem omezilo svobodu člověka.
Hlasování: tondabh (+1), terez.c (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 07.10.2014 06:00 AM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)