Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Světelné vlnění je nejúčinnější lék
01.10.2014, 07:13 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01.10.2014 07:46 PM od Debora.)
Příspěvek: #26
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék
cesta ke světlu

Stále častěji je populární jak z estetického, tak i z esoterického hlediska umistovat do krajiny kamenné kruhy, bez ohledu na volbu kamenů a vliv podzemních pramenů. Je nutné rozlišovat mezi kameny, které energii akumulují a kameny, které energii katalizují a vyzařují. Každý kámen má svou vlastní formu rezonanční frekvence a buzení. Některé tóny mohou kameny doslova aktivovat. Kamenné kruhy pak působí jako zesilovače pocitů, nálad a myšlenek. U lidí, kteří se opřou ostejný kámen, je možné pozorovat stejnou frekvenci mozkových vln. "Synchronizované vědomí" se dá snadno unést do neznámých dimenzí. Z tohoto důvodu je opravdu vždy nutné do kamenných kruhů vstupovat jen s pozitivními myšlenkami. Nikdy nepodcenujte sýlu světla uvolněnou pomocí menhirů ukotvených na podzemních pramenech. Dokáže rázem ovlivnit i počasí.


dráha měsíce

[Obrázky: abrakadabra_01.jpg]

Nevstupujte nikdy do energetického pole s negativními myšlenkami, nebo špatnou náladou. Varroóza, viróza, nebo jiné šlamazly nikdy nesmí zastínit Vaše myšlenky. Uvědomujte si, že Vaše vědomí vytváří zcela novou "realitu". Vitalizace včelstev by měla probíhat v oblasti mezi východem a jihem, ale dejte si pozor na místo "avrakdavra - energie" která může zapříčinit vyrojení včelstva, nebo ztrátu matky.

dráha slunce

[Obrázky: draha_slunce.jpg]

A, D východ a západ slunce při letním slunovratu
B, C východ a západ slunce při zimním slunovratu

Jediný rozdíl mezi včelstvem a člověkem spočívá v tom, že včelstvo dokáže chyby člověka napravit, aniž by narušilo vzájemný soulad, nebo nějakým způsobem omezilo svobodu člověka.
Hlasování: MajaSk (+1), tondabh (+1), terez.c (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 01.10.2014 07:13 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)