Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chvála medu - Horní hrad 27.7.2013
23.07.2013, 07:59 PM
Příspěvek: #1
Chvála medu - Horní hrad 27.7.2013
Narazil jsem na tenhle odkaz a tak se zeptám, nejedete tam náhodou někdo?

http://www.psnv.cz/index.php?option=com_...&Itemid=92
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
25.07.2013, 12:09 AM
Příspěvek: #2
RE: Chvála medu - Horní hrad 27.7.2013
Na slavnostech chvála medu jsem byl třikrát a je tam výborná atmosféra, letos bohužel musím být v práci, takže nejedu, ale moc doporučuji a dej vědět, jak byloShy
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
28.07.2013, 12:30 AM
Příspěvek: #3
RE: Chvála medu - Horní hrad 27.7.2013
Náhodou jsem tam zavítal, účast cca 50 lidí ( byl jsem tam kolem 12 hodiny), atmosféra byla zvláštní. Řešili jak dostat melicitozu z pláství Big Grin chtěl jsem se vyhnout konfliktu, takže jsem se do konverzace, nebo spíš monologu nezapojil. Dále nám pak bylo sděleno že včely je nutné krmit cukrem aby přežili zimu, do toho jsem též nevstupoval. Co mě zaujalo a za co jsem byl rád, byla informace o krystalizování medu. Už se opravdu ve velkém říká že v supermarketu jsou medy na h...o. Malinovka a pívo byly ucházející a hlavně studený.
Ale abych to shrnul...

Pánové z PSNV se snažili, za to jim čest a dík.

Principiálně a názorově se s námi rozchází (my s nimi také, stejně jako s většinou včelařské obce). Je to škoda, protože by spolupráce všech včelařských skupin mohla být produktivní a snad možná konstruktivní.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
28.07.2013, 01:48 PM
Příspěvek: #4
RE: Chvála medu - Horní hrad 27.7.2013
Měl jsi smůlu , že jsi nenarazil na naši DUŠI. Já jsem v minulosti potkal právě na chvále medu doktůrka, který zkoušel apiterapii v praxi a jelikož trpím nemocí, která se dá pouze léčit apiterapií, tak mě toto setkání s tímto člověkem hodně napovědělo. Návštěva těchto akcí i ČSV není zbytečná. Člověk aspoň ví, co ho legislativně do budoucna čeká.
Pokud by se s pustil do debat, tak to bys narazil na většinu. To je moje osobní zkušenost.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)