Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
05.06.2016, 03:59 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05.06.2016 10:48 PM od Víťa.)
Příspěvek: #297
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
(05.06.2016 01:15 PM)Debora napsal(a):  už jsme to nakously u Anastasia úlu
Deboro, nemůžu nic najít nemůžeš dát přesnější odkaz? Vůbec se nějak neorientuju, co se vlasně myslí tím Anastasja úlem Sad.

(05.06.2016 01:15 PM)Debora napsal(a):  Zde využívá včelstvo plyny jako jakési desinfekční médium pro neutralizaci patogenů a různých breberek.
Deboro vychází to z nějakých pozorování nebo je to jen doměnka? Jak to včely dělají? Obvyklé hypotézy jsou fyzikální (třeba ten strakův oblíbený patent), ale fyzikálně to odůvodnit opravdu nejde. Pokud to opravdu funguje jak píšeš musí to fungovat nějak jinak. Ale jak?

Edit1: Aha už jsem to asi našel http://forum.anastasia.ru/topic_58533.html ?? To už jsem četl a dost mě to vyděsilo, nevím jestli mám sílu číst to znovu Big Grin!

Edit2: Nojo, je tam stejná chyba v úvaze jako jinde: lehčí voda jde nahoru, těžší CO2 klesá dolů. Všichni to papouškují a nikdo neobětuje dvě minuty na to, aby si výpočtem ověřil, jestli je to pravda. Ach jo Sad. Lidská lenost je nekonečná!
Hlasování: tondabh (+1), Debora (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa - Víťa - 05.06.2016 03:59 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)