Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
26.06.2014, 07:33 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.06.2014 07:43 PM od Stanislav Rataj.)
Příspěvek: #12
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa
Tak jsem zjišťoval, jak je to s poštovným na Slovensko / do Německa a cena je shodná. Hodil jsem knížku na váhu a vyšlo mi 200gr. Zásilky < 250gr jsou za 76Kč, do 500g za 110Kč. Ale asi se to ze zahraničí i blbě platí Sad Každopádně by se to asi nechalo poslat a pak peníze vyřídit někdy dodatečně na srazu nebo tak něco ...

Hola hola, tak jsem se ještě začal domlouvat s kamarády, kteří sem ze Slovenska za týden pojedou a možná by byli ochotní realizovat toto:
- V rámci slovenské banky byste jim poslali peníze za knížku + poštovné po Slovensku
- Oni by mi tyhle peníze předali při návštěvě tady a vzali si ode mě nadepsané balíčky s knížkami
- Na Slovensku by to hodili na poštu a mohlo by to putovat na cílové adresy
Měl by tedy někdo z SK o něco takového zájem? Zatím se mi hlásil Rasťo 71, pokud by vás bylo víc, asi tomuhle modelu nic nebrání, jen by se to muselo zrealizovat rychle, neb mají přijet už příští týden o víkendu. Do té doby by museli mít ty peníze na účtu a já bych musel nejpozději v pondělí knížky objednat, aby tady do té doby byly ...
Tak prosím piště rychle, jestli byste měl někdo zájem.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Přirozený život včelstev versus člověk J.Nymsa - Stanislav Rataj - 26.06.2014 07:33 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)