Hlasování: Podpořím výzvu Hnutí Duha za záchranu NP
Ano
Ne
[Ukázat výsledky]
 
Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Důležité Zachraňme české národní parky
04.03.2017, 10:57 AM
Příspěvek: #22
RE: Zachraňme české národní parky
Mrzí mne Tome, že se Tě moje pobavení dotklo. Poukazoval jsem pouze odlehčeně na myšlenkový rozpor.
Nechal bych to být, ale v Tvé reakci se objevila závažná věta: "...ja to vic neresim stejne s tim nic nenadelam..."

Takhle smýšlející občany, každý establisment, nadřazující své zájmy nad zájmem občanů fakt miluje.

Každý, tedy i Tvůj osobní názor je cenný a v kultivované diskuzi či polemice se jednotlivé názory tříbí argumenty účastníků při hledání společné shody.
Demokracie, ve které v současné době žijeme, bude jen tak demokratická jako její občané, kteří budou v maximální míře využívat prostředků, které máme k dispozici.

Je nutně zapotřebí změnit smýšlení, které nám implantují politici typu klausů, zemanů apod., že slovo aktivista je slovem sprostým. Že aktivisté (sem zařazuji jen ty, kteří jednají v rámci demokratických mechanismů) jsou spíše obránci demokracie a našich svobod, které si nedokážeme vydobýt sami.

Jako na zavolanou, viz třeba zde, dnes na ČRo: http://www.rozhlas.cz/radiowave/rozhovor...h--1703893
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Zachraňme české národní parky - Crha Karel - 04.03.2017 10:57 AM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)