Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Včely -ako sa vyvíjala zem
31.12.2018, 03:19 PM
Příspěvek: #3
RE: Včely -ako sa vyvíjala zem
(31.12.2018 01:02 PM)MirekMatucha napsal(a):  Příroda je proti člověku břídil. Sahara podle toho videa vznikala po vychýlení zemské osy minimálně 200 let. Následující video https://www.youtube.com/watch?v=H2wBqKV0U2k ukazuje že člověk je jiný kalibr a vyrobil poušť během 40let.


Když nad tím potom člověk přemýšlí zjistí, že do přírody se vlastně po použití člověkem nevrací ani kapka. Jde to do kanalizace a pak do řek a je pryč. Při tom množství vody co lidstvo spotřebuje je pak nějaká dotovaná nádrž pod okapem prkotina. Jestli ty dotace na čističky a kanalizace nás vlastně neodvodnily. Jestli si sami sobě nedotujeme nově vznikající poušť v Evropě. M.M.

Máš pravdu , bohužel těžko to lze praktikovat ve velkých městských aglomeracích , stejně tak v obrovských skladových areálech. Vše je projektováno pro okamžitý odvod vody do řek a pryč, je jedno zda voda odteče z okapů a silnic , nebo jako odpadní " přečištěná z ČOV". Populace se stěhuje do měst, kde seženeme práci jako úředníci, nejlépe státní , přestali jme žít rozptýleni v krajině. Když jsem stavěl jednu dílnu, tak mi architekt s titulem vyprojektoval betonovou jímku s pravidelným vyvážením dešťové vody . Při změně v provádění stavby jsem tam udělal rybníček se sypanou hrází , roste tam rákosí žijí ryby a hnízdí kachny. Každý z nás by měl nad tím co dělá přemýšlet a ne si říkat , já sám to přece nezměním.
PF2019

Jindřich
Hlasování: Jan Brunclík (+1), tondabh (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
Včely -ako sa vyvíjala zem - Rasťo 71 - 30.12.2018, 10:03 PM
RE: Včely -ako sa vyvíjala zem - Jindřich - 31.12.2018 03:19 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)