Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Semináře 2021
30.10.2021, 10:23 AM
Příspěvek: #31
RE: Semináře 2021
Skype mi připadá neosobní a lidé si u toho něco vaří jedí a pozornost mizí.
Toho koho to zajímá " zvedne zadek" a přijede o ostatní není co stát.
Pokud pořebuješ sál ? nebo něco najmout? řeni napiš pomohu a možná se i někdo přidá. Já nemám ten dar jako ty , pouze se snažím víceméně kopírovat objevené, nebo pomoci na svět něčemu čemu věří.

Jindřichu, to je pravda, že Skype je neosobní. Jenže tam se mě každý může zeptat přímo. Je to osobnější, než když si někdo natočí video třeba před prázdnými úly a plká odposlouchaná slova, jak je to dnes běžné. Asi sem nebo na svůj web dám odkaz, kdy na Skype budu. Nikomu to nevnucuju, ale večer tam jsem skoro vždy. I díky internetu lidé šetří hodiny, ale ztrácí roky.
Nedávno mi volal Jirka Marx, že jeden "EKO" včelař ze Slovenska (má takové polské jméno) vyzývá alternativce, že musí tzv. léčit. Nedávno sem dal někdo jeho video. Viděl jsem ho. Mluvil o volné stavbě, ale evidentně zase jen něco odposlouchal a zakončil to tím, že mu můžou zájemci zavolat, že má na ten projekt dotace. Tím to bylo jasné, kdo to je. No a nyní říká, že se léčit musí a dělá to dokonce 7x do roka. Je jedno čím,to je děs. Zkrátka svoji nevědomost o životě včel v pírodě vnucuje druhým. Tohle já považuji za podlost a zločin.
Ony se některé věci v našem životě dějí proto, aby osud vyzkoušel naše skutečné přesvědčení a víru v naši cestu. Tím se testuje chápání reality.
To jsem už pochopil dávno. No a na takové se i příznivci ŠPV obracejí a tím celé hnutí a myšlenku poškozují, diskreditují. Někteří možná i záměrně, jak ukázala naše nedávná přeregistrace.

Souhlas, kdo hledá najde. Jenže v dnešní době internetu si lidé mylně myslí, že zkušenosti jsou přenositelné.
Že to tak není, zjistí až pozdě nebo ještě častěji ztratí cestu. Už jsem zažil, kdy lidé , kteří jeden den děkovali Bohu, že mne potkali, se druhý den sami pasovali na ty největší nepřátele proto, že nedostali to, na co si mysleli, že mají nárok.
Za nabídku děkuji, ale musí to fungovat opačně. Nejprve musí být zájem. Něco zorganizuj a napiš, že tam bude třeba 30 lidí a já přijedu, termín dohodneme, upravíme možnostem. Rebelství si vždy cestu najde.
Vše dobré. ld

Včelařit bez chemie je normální!
Včely jsou přírodním bohatstvím a partnerkami, ne pouhým výrobním prostředkem!
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
05.11.2021, 05:46 PM
Příspěvek: #32
RE: Semináře 2021
Bližší info o konání semináře o imunizaci včelstev najdete v interních záležitostech. ld

Včelařit bez chemie je normální!
Včely jsou přírodním bohatstvím a partnerkami, ne pouhým výrobním prostředkem!
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)