Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rudolf Steiner - alternativní přístup ke včelaření
04.11.2018, 02:00 PM
Příspěvek: #15
RE: Rudolf Steiner - alternativní přístup ke včelaření
Laicky by homeopatika měly fungovat tak, že probudí organismus aby se začal sám bránit. Mám ověřeno - manželku zbavily věčných angín. Nyní již léta nic. Já často používám např. Arniku při úrazu. Tiší bolest. A že jsem nemehlo, tak často. Měl jsem hemoroidy - nemám. Syn také. Manželka brala homeopatika na uklidnění, když nám ukradli provozovnu. To bylo věřte dost stresující a pro mou ženskou dvakrát. Je na prachySmile Tady by se mohlo říct - placebo efekt.
Ale několik let jsem léčil koně s nádorem jako fotbalový míč. Dokázali jsme ten nádor zmenšit na tenisák. Jenže pak nebyl čas na správnou aplikaci - je to dost časově náročné, začalo se to flákat a pak přišel velký skok zpět. Ale kůň neví co je placebo. Na našeho psa taky fungují homeopatika. Byl vystresovaný a stále nějaké střevní potíže. Veterinář neuspěl, nasadili jsme homeopatika. Nyní je v pohodě. I náš dlouholetý veterinář ( skeptik a chemik ) uznal, že na tom něco je a nyní nechává jednu svou pracovnici homeopatiky léčit. Když tedy majitel zvířete chce. Včely jsou taky jen živý organismus. M.M.
Hlasování: tondabh (+1), Jan Brunclík (+1), Aleš Molčík (+1), Ali (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Rudolf Steiner - alternativní přístup ke včelaření - Miroslav Matucha - 04.11.2018 02:00 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)