Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vytváření oddělků a rojů
28.04.2014, 08:47 PM
Příspěvek: #26
RE: Vytváření oddělků a rojů
(26.04.2014 07:35 AM)Crha Karel napsal(a):  
(26.04.2014 12:59 AM)Debora napsal(a):  A to si pište, že si naše elektrostatický pole dobře zapamatují. Big GrinBig Grin
To je fakt, paměť i rozdělení rolí. Vyčlení jednu dvě kamikadze, které mají za úkol tě vypráskat, kdykoliv se v budoucnu objevíš i kdybys přicházel v míru Big Grin.
Je to sice mimo téma, ale pár zajímavých postřehů. Na zahradě mám kousek od ůlů tmavou kůlnu bez dveří. Máme to zmáknutý všichni. Já vím, že když už moc zuří, vlezu do kůlny a bodalky zůstanou před vchodem - zjevně to vnímají, že jsem zalezl do svého ůlu a nebezpečí pominulo. To ale platí, jen pokud zůstávám uvnitř. Zřetelně je vidět, že stále létají kolem vchodu a čekají, až vystrčím nos. Vydrží to velmi dlouho / v řádu hodin /.
Včera mě také vyprávěl kamarád, kterému jsem vyprávěl jak mne a sousedy honí se sekačkou / jako když já seču /. Říkal, že teď pozoroval, jak ho včela honí na druhé straně baráku - tedy za domem, cca 30m od ůlů, hned jak vyjel se sekačkou a taky, že i když ji vypnul ještě po půl hodině včela trpělivě čekala na značce, aby ho mohla bodnout hned, jak to zase zapne. Přesto, že mezi tím odešel.
Takže obranu maj propracovanou velmi důsledně.
Hlasování:
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
Vytváření oddělků a rojů - Debora - 22.02.2014, 12:24 PM
RE: Vytváření oddělků a rojů - schützmeister - 28.04.2014 08:47 PM
RE: Vytváření oddělků a rojů - Ali - 07.07.2017, 03:57 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)