Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Světelné vlnění je nejúčinnější lék
03.05.2014, 10:29 PM
Příspěvek: #10
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék
(03.05.2014 04:29 PM)Debora napsal(a):  Materialismus je moderní náboženství, které zbavuje lidi, cítit potřebu převzít odpovědnost. Pokud ale berem kvantovou fyziku vážne, přímo nás nutí tuto odpovědnost převzít. Aby jsme se však dostali k správnému řešení, musíme probrat jakýkoliv hloupý nápad.
Přijde mi ale, že nematerialisticky to má ještě jednu rovinu - jsme ve stadiu prokleté země / bude ti plodit trní a bodláčí a v potu tváře budeš jíst svůj chléb /, funguje to trochu hůř než by mělo, respektive ty breberky a patogeny mají značný náskok, koneckonců, jestli to pozitivně působí na včely / a proč by ne ? / , nepůsobí to ale stejně pozitivně i na roztoče / to mě přijde logické, pokud to pomáhá všem buňkám / ?
Jinak osobně se u homeopatie přikláním spíše k negativní, než pozitivní variantě. Tedy ne přímé kladné působení, ale spíš probuzení vlastních obranných pochodů - něco jako očkování či akupunktura, tomu by odpovídalo i určení dle příjemce nikoli samotného problému. V tom vidím i slabinu varoa popela - není to čistá homeopatie.
Docela jsem zvědavý na výsledky - to máš vlastní zářič ?
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - schützmeister - 03.05.2014 10:29 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)