Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inovované Budečáky
12.01.2020, 10:34 PM
Příspěvek: #3
RE: Inovované Budečáky
No já Budečáky znám dva darovaný jsme měly na chatě v garáži a používali je jako skřínky na včelařský věci, byly kvalitně truhlářsky vyrobeny, krásná práce vše na dvířkách doléhalo i po letech a představ si byly tenkostěnné, předloni jsem byl v Roztokách u Křivoklátu, je tam zděný včelín s cca 80 Budečáky, řadu dole a druhou řadu nahoře nad tou dole, říkám mu "To musí být hrozné práce než to všechno obsloužíte " že prý už jsou zvyklí, starší chlapi jako mi, mají to prý po dědovi, když bude pokračovat další včelařská generace tak mají na zahradě včelařské muzeum v provozu.
Ten odkaz jsem dával hlavně z toho důvodu, že každý kdo vydlabe klát a dělá do něho rámky, tak napodobuje pouze to nepraktické uložení na teplou stavbu a
právě ta inovace na studenu mu umožní vytáhnout rámek který potřebují, bez onoho zbytečného rozebírání, můžou to provozovat i fyzicky slabší jedinci, jinak ať
přemýšlím jak přemýšlím, porovnávám a zvažuji výhody a nedostatky úlů pořád mi vychází nízkonástavky jako nejjedoduší a nejpraktičtější řešení pro včelaře,
takže v tomto plný souhlas.
Olda a vnuk Pepa
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
Inovované Budečáky - Oldřich Šlegr - 12.01.2020, 01:02 AM
RE: Inovované Budečáky - Leoš Dvorský - 12.01.2020, 10:47 AM
RE: Inovované Budečáky - Oldřich Šlegr - 12.01.2020 10:34 PM
RE: Inovované Budečáky - Leoš Dvorský - 13.01.2020, 12:21 AM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)