Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Světelné vlnění je nejúčinnější lék
11.10.2014, 02:39 AM
Příspěvek: #46
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék
(10.10.2014 10:06 PM)Crha Karel napsal(a):  Nereaguji na video neb německy nevládnu, ale na větu která jej doprovází. Jediná realita naše vědomí? To mně děsí.

Kájo, sám dobře víš, čeho je synchronizované vědomí schopné, když necháš volně proudit substilní energii. Slunce není žhavá koule, ale voda, voda není tekutina, ale hmota, hmota není energie, ale vlna, vlna není světlo, ale vědomí. Z toho plyne, že Tvé včely nejsou chcípáci, které padnou na pár roztočů, Bůh Tě nebičuje, protože Tě děsí a už vůbec nejsi Tvůj, protože tu jsem, já.

vzpomínkově na 11.07.2013
Cher


(10.10.2014 10:06 PM)Crha Karel napsal(a):  ...Koherence s čím? S matrixem či univerzem? Jakoby nebylo jasné, že realita skrze naše vědomí je matrixem, stejně tak jako naše podvědomí je soudržné s univerzem. Jen výjimeční jedinci jsou schopni ve vědomém stavu vnímat univerzum. A takoví jedinci se neúčastní mnoha dalších věcí (tedy ani nevčelaří) souvisejících s matrixem. Jediné co je spojuje s matrixem, je jejich úkol, vést většinu populace k vědomému vnímání univerza.

Každé individium ve svém životě neustále hledá koherenci, většinou vědomě, ale někdy i nevědomě. Logická realita je na první pohled absolut nekoherentní, nebot' skrze vědomí každého individua je realita vždy subjektivní. Přesto je Hnutí ŠPV koherence v logice. Proto si dovoluji prohlásit, že každý, kdo opravdu věří a najde odvahu, dokáže wohl vědomě synchronizovat svou substilní energii ve společné vědomí a vytvořit naprosto novou realitu.
Hlasování: tondabh (+1), terez.c (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 11.10.2014 02:39 AM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)