Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Environment a zdravá výživa
22.03.2020, 12:49 PM
Příspěvek: #8
RE: Environment a zdravá výživa
S MVDr. Staňkem na 85% za mě souhlas, ale je k tomu potřeba dozrát dojít na cestě životem, kdyby mi tohle někdo vyprávěl před 40 lety tak jsem si zaťukal na čelo a odešel od debaty, zaujala mě i poznámka " je to obrana přírody proti přemnožení " já to vnímám stejně, co nám přinesla nová pandemie dobrého, nám
zatím nic, ale přírodě ano, v Benátkách se neuvěřitelně vyčistila voda ve vodních kanálech a v Číně kde stojí továrny se nádherně vyčistil vzduch příroda se neuvěřitelně rychle postarala a uklidila to svinstvo po lidech, když dostala šanci díky koronaviru.
Plné červené kvalitní vino prý prodlužuje život a chrání před nemocemi stáří a dokonce pomáhá proti novému koronaviru, prý na zhruba 10 úrovních jednak
poškozuje samotný vir a za druhé chrání naše buňky před poškozením, takže dvě decky červeného po večeři, ale musí být neředěné, nenastavované cukrem
a chemií a plné slunce pak obsahuje onen elixír, vůbec se ve vínech nevyznám, nechá se takové vůbec v dnešní podvodnické době koupit za ještě rozumný peníz
pro pravidelnější užívání, kdo se vyznáte prosím poraďte.
Olda a vnuk Pepa
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Environment a zdravá výživa - Oldřich Šlegr - 22.03.2020 12:49 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)