Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vliv klimatu stanoviště na přezimování
29.12.2013, 12:30 AM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 29.12.2013 12:51 AM od Miroslav Macek.)
Příspěvek: #12
RE: Vliv klimatu stanoviště na přezimování
Môj šuplík je dorazený k prednej stene dna a zo zadu som sa prave snažil to utesniť pretože som sa obával prievanu medzi letáčom a otvorom vzadu. Samozrejme že to nie je uzavreté úplne a nejaká tá štrbina sa tam nájde. Na niektorých to mám utesnené len pásikom molitanu. Dnes som pozeral ako to na tých podložkách vyzerá.
Sucho , tak hádam zatiaľ neplodujú. Na uli 9 bola mláčka ktorá hustotou pripomínala skôr med ako vodu. Je možé že skondenzovaná voda zo sebou zobrala nejaký med alebo može byť nejaká iná príčina?

(27.12.2013 11:10 PM)MilanBencúr napsal(a):  Od 1.októbra včelstvo na váhe spotrebovalo do dnešného dňa 2,2 kg zásob.

Vyzerá že tie moje majú lepší apetít. Musím sa pochváliť že mi trochu predčasne už v novembri Ježiško doniesol úľovú váhu. Spotreba za štyri decembrové týždne : 0,4/0,3/0,45/0,6. Dalo sa predpokladať že tento posledný bude kvôli otepleniu najvyššia. Na váhe je položený nezateplený čechoslovák .


(27.12.2013 11:10 PM)MilanBencúr napsal(a):  Podával som im v sirupe na jar citrónovú šťavu a v lete vylisovanú šťavu zo žihľavy.

Budem rád ak sa na túto tému budeme môcť pobaviť na februárovom stretnutí.


Přiložené soubory Miniatury
                           

Zázrivá , 650m
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Příspěvky k tématu
RE: Vliv klimatu stanoviště na přezimování - Miroslav Macek - 29.12.2013 12:30 AM
RE: Vliv klimatu stanoviště na přezimování - Milan Urík - 29.12.2013, 08:38 PM

Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)