Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Setkávání - nejen Pražská
01.03.2020, 04:48 PM
Příspěvek: #31
RE: Setkávání - nejen Pražská
No mi se také přidáme s výzvou, měli by jste zájem vytvořit skupinu - buňku západ ( sever již máme a funguje velmi dobře) pro občasné setkávání a výměnu zkušeností
se včelařením dle tezí ŠPV, jsme z Kladna, no nemusí to být zrovna v Kladně setkávat se můžeme různě, dle domluvy kdo projeví zájem dejte nám vědět na oldaslegr@centrum.cz
Olda a vnuk Pepa
Hlasování: Leoš Dvorský (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
02.03.2020, 11:20 AM
Příspěvek: #32
RE: Setkávání - nejen Pražská
Podobně jako dědvlkú bych se i já rád potkával s podobně naladěnými včelaři a včelařkami. Tentokrát v oblasti FM, Ostravska, popř. i Beskyd (vše je o domluvě).
Zájemci (pokud budou), napište mi na email: richard.vyslouzil@post.cz, určitě se domluvíme.
Ríša
Hlasování: Karol Lamacz (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
02.03.2020, 03:04 PM
Příspěvek: #33
RE: Setkávání - nejen Pražská
(29.02.2020 11:30 PM)Miroslav Křížek napsal(a):  rád bych zjistil zájem o setkání na Moravě na Bouzově.
Prozatím není naprosto nic napevno stanoveno, takže z mého pohledu bych navrhl sejít se v sobotu 18.března 2020 od 9.00 hodin u mě na včelnici u domu. ...

Výborně, rád bych přijel, sobota vychází na 14.3. nebo 21.3. Smile
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
02.03.2020, 03:31 PM
Příspěvek: #34
RE: Setkávání - nejen Pražská
Zdali nemyslel duben, taky uvažuji o účasti.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
02.03.2020, 04:54 PM
Příspěvek: #35
RE: Setkávání - nejen Pražská
Už jsem posílal SZ se žádostí o bližší info, tak uvidíme. Taky bych se rád zúčastnil.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
02.03.2020, 10:57 PM
Příspěvek: #36
RE: Setkávání - nejen Pražská
hezký večer

máte pravdu ve špatném avizovaném datu setkání. Správně je 18.dubna 2020. Jak už jsem psal, je pouze potřeba dohodnout detaily, o organizaci se postarám. Mám vhodný prostor u domu, kde budeme chráněni před případným deštěm a větrem, teplotu bohužel nejsem schopen dopředu odhadnout, ale v půli dubna již bývá dostatečně teplo.

nerad bych odrazoval zájemce o toto setkání nějakými administrativními úkony, v odpovědi potvrdím, že zájem beru na vědomí. K počítači se ale většinou až na výjimky dostanu až večer, mějte prosím proto trpělivost a pokud se neozvu do 2 dnů pro jistotu napište opakovaně.

nechci dopředu lustrovat, kdo má jaké zkušenosti, budu vycházet z předpokladu vlastního, že jsem v tomto případě začátečník a proto začneme od základů. Kam se dopracujeme si netroufám odhadnout, bude záležet na zájmu všech zúčastněných, jestli se sejdeme vůbec, jednou nebo vícekrát. Nerad bych ale, aby to vypadalo jako náborová akce do ŠPV, jak určitě již víte, bude probíhat přeregistrace a mírně se zpřísní pravidla pro členy ŠPV.

pokud máte nějaké nápady nebo podměty, jak celou akci úspěšně zvládnout napište, určitě máme možnost to probrat třeba tady ny foru. Tyto otázky paří spíše sem na forum, než do soukromé pošty.

budu rád za každou připomínku.

Mirek
Hlasování: Jiří Grossmann (+1)
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
03.03.2020, 09:04 AM
Příspěvek: #37
RE: Setkávání - nejen Pražská
Dobrý den pane Křížek, tímto bych se chtěl přihlásit na setkání na Bouzově.
Děkuji RS.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
03.03.2020, 10:09 AM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 03.03.2020 10:21 AM od Oldřich Šlegr.)
Příspěvek: #38
RE: Setkávání - nejen Pražská
Prosím Vás přátelé chce to projevovat zájem tak, že napíšete na email členům ŠPV
kteří Vám dali výzvu na vytvoření regionální buňky- skupiny ŠPV a jsou ochotní Vás
dát dohromady - propojit Vás, když se budete přihlašovat přes diskuzi zde, bude to
za chvíli nepřehledné, zaplevelené zde napište pouze, že se skupina utvořila a funguje
případně oznamte kde a kdy plánujete setkání s kontaktním emailem, nebo naopak, že o založení skupiny - regionální buňky zatím zájem není, ať víme v které části země regionální ŠPV buňky fungují a kde zatím ne, nyní máme pouze velmi dobrou skupinu-buňku ŠPV sever v Turnově, která zatím pracuje vlastně pro celé hnutí ŠPV proto podporuji vyhlášenou přeregistraci, jak už tady napsal Leoš hnutí od slova hýbat se, je potřeba zjistit kdo je ochoten se hýbat, pohnout dle tezí ŠPV a kdo ne, mějte se včeličkami krásně.
Olda a vnuk Pepa

P.S. znovu připomínám výzvu na vytvoření regionální skupiny-buňky západ kontakt oldaslegr@centrum.cz
Hlasování: Jiří Grossmann (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
26.08.2021, 05:20 PM
Příspěvek: #39
RE: Setkávání - nejen Pražská
Zdravím,
Letos jsem začal včelařit se 4 oddělky v Kryštofově Údolí/Novině u Liberce. Byl by tu někdo z okolí na diskuzi a rady ohledně péče o včely v souladu s prinsipy ŠPV? V okolí jsou jen samí "chemici".
Díky, Vojta

Lang 2/3, Ještědský hřbet, 500 m.n.m.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)