Forum Šance pro včely
Krásné foto - Verze k tisku

+- Forum Šance pro včely (https://forum.sanceprovcely.cz)
+-- Fórum: Odkazy (/forum-Odkazy)
+--- Fórum: Foto (/forum-Foto)
+--- Téma: Krásné foto (/tema-Krasne-foto)

Stránky: 1 2 3 4
Všechny stránky


RE: Krásné foto - Rasťo 71 - 28.09.2015 09:51 PM

Janko, skús dať k tým obrázkom aj popis - názov, určite by to pomhlo ostatným zorientovať sa vo fenológii.Inak fakkt pekné a vydarené!Cool


RE: Krásné foto - Jan Brunclík - 28.09.2015 10:00 PM

(28.09.2015 09:51 PM)Rasťo 71 napsal(a):  Janko, skús dať k tým obrázkom aj popis - názov, určite by to pomhlo ostatným zorientovať sa vo fenológii.Inak fakkt pekné a vydarené!Cool

Ahoj pokusím se, pokud budou některý špatně pojmenovaný nebo nebudu vědět mohou někteří poopravit a doplnit ... Wink


RE: Krásné foto - Jan Brunclík - 28.03.2016 09:05 PM

Ahoj všichni, na dnešní procházce jsme našli nějaký druh "asi" včely. Je to včela není to včela? Nevím. Nevěděl by někdo?
Jenda


RE: Krásné foto - Miroslav Macek - 29.03.2016 08:17 AM

Áno. Včela samotárka. Presný druh neviem ,je ich veľa.


RE: Krásné foto - Miroslav Macek - 24.05.2016 04:13 PM

Včera mi na úli oddychoval takýto "macko" , poznáte?


RE: Krásné foto - Jaro Stoklasa - 24.05.2016 06:30 PM

S najväčšou pravdepodobnosťou niektorý z lišajov. Chcelo by to ešte fotku s roztiahnutými krídlami. Čeľaď Sphingidae – lišajovité.

Možno lišaj pávooký - Smerinthus ocellatus.


RE: Krásné foto - Miroslav Macek - 05.06.2016 12:00 AM

Mám jeden malý úlik na 6 rámikov CZ ktorý má bočné strany zasklené. Slúži ako prezentačný úľ pre zvedavcov. Dnes som prichytil matku ako kladie vajíčka.



RE: Krásné foto - Ali - 04.11.2016 12:40 AM

Celý říjen nám lítaly vosy na balkon ve velkém množství, až kolem i 30 jedinců. Několikráte jsem kontroloval kde si matky hledají úkryt na zimu. Máme tam tůjky, vrbu, javory. Nenašel jsem nic. Předvčírem, poslední slunný den jsme si mezi nimi dali se ženou kafe, a ejhle co jsme zjistili. Ony měli u nás na balkoně snubní rejdiště (vzadu vidět Petrov). Jenom při tom nelítají jako včelky.
Foto z mobilu.


RE: Krásné foto - Rasťa - 25.05.2017 10:33 AM

Neopovažuji se tvrdit, že mé rychlofotky jsou krásné, přesto si dovolím vložit sem pár fotek pustého včelína z krásného místa na Konicku.


RE: Krásné foto - Roman Smejkal - 25.05.2017 11:12 AM

Zajímavé..hlavně ta obrovská rámková míra !!