Forum Šance pro včely
Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Verze k tisku

+- Forum Šance pro včely (https://forum.sanceprovcely.cz)
+-- Fórum: Chov a ošetřování včelstev (/forum-Chov-a-osetrovani-vcelstev)
+--- Fórum: Včelaření přirozeně (/forum-Vcelareni-prirozene)
+--- Téma: Světelné vlnění je nejúčinnější lék (/tema-Svetelne-vlneni-je-nejucinnejsi-lek)

Stránky: 1 2 3 4 5 6
Všechny stránky


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - terez.c - 06.10.2014 02:13 PM

Deboro, mám na tebe pár otázek. V tom tvém videu (mimochodem kromě toho, že to je poučné, jsem se i skvěle pobavila, díky) ukazuješ, jak vyznačit energetické body a jak cíleně směřovat energii země. Jaké máš praktické výsledky při aplikaci na včelstva? A další věc, z toho všeho mi vychází, že ačkoliv včelky umí žít v čemkoliv, při konstrukci úlů by se měli dodržovat jistá pravida, teda stavět podle přírodních vzorů (květ života, fibonacciho posloupnost...). Z tohot pohledu má košnice dokonalý tvar, jen sladit rozměry...celý víkend mi to vrtá hlavou Big Grin . A co využití křišťálu v úlech? Asi jsi jediná, o kom vím, že by tohle mohl řešit... Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 07.10.2014 06:00 AM

Terezo, ty jsi mě opravdu očarovala. Smile

[Obrázky: bifilar.jpg]


Třídeminzionální zlatý řez, nebo-li torus je něco jako kostra vesmíru. Když vlny, nebo frekvence ve vesmíru na sebe narážejí, vyměňí si informace, vytvářejí nové vlny, a neustále sčítávají svou vlnovou délku. V podstatě to znamená, je-li kontinuální sčítávání vln neustále opakující se, pak se vlny současně sčítají a násobí. Aby mohli vlny stáhnout maximální množství vln nebo frekvenčních uzlů do stabilní pozitivní interference, musí se proplést (komunikovat) v geometrickém vzoru zlatého řezu. Vlny které v zlatém řezu vzájemně interagují, vytvářejí vír. Vzhledem k přirozenosti víru se vlny směrem do středu zrychlují a splynou do jednoho bodu zhroucení, který vytváří gravitaci, energii (hmotu) a vědomí.

[Obrázky: torus_22.jpg]

Ale i velký třesk je splynutí vln do jednoho bodu zhroucení Wink

[Obrázky: Torus_tmava_energie.jpg]


Pokusím se do probematiky naladění vnést trochu světla. Sice postrádám pochopení interakce mezi energetickými uzly a geometrickým rozmístění úlů, ale snažím se rozpoznat rozdíly mezi včelstvi stejných kmenů v blízkosti energetických uzlů a mimo. Potřebuji ještě trochu času na ověření výsledků. Za úspěch už budu považovat, když se vyhnem virózám. Časem zveřejním rozmístění úlů a energetických uzlů.
Bude-li příznivá konstelace, zkusíme se při našem příštím setkání (Vilémov?) naladit. Big Grin


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - terez.c - 07.10.2014 11:49 AM

Deboro,
ten druhý obrázek vypadá jako sun hive Big Grin
Jsem si vědomá toho, že pro mnoho lidí je tato diskuze mimo jejich realitu Big Grin , ale jde mi o to, že ačkoliv se mi v našem domě žije moc krásně, chtěla bych dům postavený prodle principů posvátné geometrie, i ložnici a postel mít podle techto principů a vím, že v takovém prostředí je nesrovnatelný průtok energií, menší potřeba spánku, větší vitalita a u včel to musí být taky takové.
A což příští rok udělat ladící workshop u Debory Big Grin


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Aleš Molčík - 07.10.2014 04:02 PM

(07.10.2014 11:49 AM)terez.c napsal(a):  Jsem si vědomá toho, že pro mnoho lidí je tato diskuze mimo jejich realitu Big Grin ,

Ale je pěkné, že na nás myslíšBig GrinBig Grin


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 07.10.2014 05:05 PM

(06.10.2014 02:13 PM)terez.c napsal(a):  A co využití křišťálu v úlech?

ano, křištály používám na zapálení dýmáku. Big Grin

Je sice úžasné, jak přesně dokáží radiesteticky vybrané kameny odrážet v člověku procesy a dění jak na fyzické, tak i mentální úrovni. Ale kameny rezonují s organismem subjektivně a právě to komplikuje situaci pro využití jejich rezonance na jiné tvory. U včelstev by pčicházeli v úvahu jedině křemičitany a fosfáty. Křemičitany fungují jako filtry, chrání před vnějšími vlivy a působí regeneračně a oživují nebo absorbují energii. Fosfáty mobilizují energetické zásoby a stabilizují organismus.


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - terez.c - 07.10.2014 06:01 PM

(07.10.2014 04:02 PM)Aleš Molčík napsal(a):  
(07.10.2014 11:49 AM)terez.c napsal(a):  Jsem si vědomá toho, že pro mnoho lidí je tato diskuze mimo jejich realitu Big Grin ,

Ale je pěkné, že na nás myslíšBig GrinBig Grin

Aleši, tvůj smysl pro humor mě fakt baví. Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - terez.c - 07.10.2014 10:23 PM

ano, křištály používám na zapálení dýmáku. Big Grin

Je sice úžasné, jak přesně dokáží radiesteticky vybrané kameny odrážet v člověku procesy a dění jak na fyzické, tak i mentální úrovni. Ale kameny rezonují s organismem subjektivně a právě to komplikuje situaci pro využití jejich rezonance na jiné tvory. U včelstev by pčicházeli v úvahu jedině křemičitany a fosfáty. Křemičitany fungují jako filtry, chrání před vnějšími vlivy a působí regeneračně a oživují nebo absorbují energii. Fosfáty mobilizují energetické zásoby a stabilizují organismus.
[/quote]

takže křišťály na včely nepůsobí? Teda myslím přímo, můžou nepřímo působit přes včelaře, který má přesvědčení, že pomohou udržet včely v nejlepší formě Big Grin
A odkud tohle čepáš? To mě vážně zajímá Wink .


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 08.10.2014 04:26 AM

křišt'ál je křemičitan, jeden z nejučinějších, který můžeme vždy použít. Synchronizuje rušivé rezonance, tak že má uklidnující účinky. Odstraňuje nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity a nabíjí nás životodární energií. Pozitivně působí na funkci štítné žlázy, na srdce, krevní oběh, plíce a stabilizuje trávní trakt. Odtranuje neuralgické bolesti. Pomáhá při nevolnosti, závratích, bolesti hlavy, migréně, proti horečkám, proti zduření žláz. Křišt'ál musíme pravidelně čistit a živit. Křišťál chrání naší auru před přízraky, fantomy a démony.


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - terez.c - 08.10.2014 01:46 PM

tak to jsem ráda, že křišťál ano, už je v úlech mám Big Grin
včera jsme s dětma chodili kolem úlu a označovaly energetické body, nepoužívám tykadla, ale jen ruce, natáhnu je před sebe, ale pro větší citlovost musím zavřít oči Big Grin . Pětiletý syn mi řekl, že vypadám jak zombie Big GrinBig GrinBig Grin , tak jsem radši změnila techniku.
Ale zjistila jsem, že přímo pod česnem TBH je energetický bod, tak jsem na ně zvědavá, jsou to zrovna Schutzmeisterky, ty mám jen jedny, tak nemám srovnání, ale asi na příští rok zruším úly na jenom místě a rozstrkám je víc po zahradě.


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék + vědění ! - Jindřich Šafránek - 08.10.2014 02:30 PM

(08.10.2014 01:46 PM)terez.c napsal(a):  tak to jsem ráda, že křišťál ano, už je v úlech mám Big Grin
včera jsme s dětma chodili kolem úlu a označovaly energetické body------- Schutzmeisterky, ty mám jen jedny, tak nemám srovnání, ale asi na příští rok zruším úly na jenom místě a rozstrkám je víc po zahradě.

Trezo ,
dělej křišťály rychle, mám přetříděných 200 otázek a odpovědí z portálu Leoše, dnes budu pokračovat. Pak bude ne tobě nějak to naprogramovat pro snadné vyhledávání ( větších) začátečníků než jsem já. Jen ti řeknu že čtení otázek a odpovědí Leošem zpracovaných je lepší něž hromada učených knih, i body na co se nejčastěji včelaři ptají bude vodítkem pro rozvoj vlákna " Začátečníci "
Jindřich