Forum Šance pro včely
Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Verze k tisku

+- Forum Šance pro včely (https://forum.sanceprovcely.cz)
+-- Fórum: Chov a ošetřování včelstev (/forum-Chov-a-osetrovani-vcelstev)
+--- Fórum: Včelaření přirozeně (/forum-Vcelareni-prirozene)
+--- Téma: Světelné vlnění je nejúčinnější lék (/tema-Svetelne-vlneni-je-nejucinnejsi-lek)

Stránky: 1 2 3 4 5 6
Všechny stránky


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 26.09.2014 08:50 PM

Toho Vás neušetřím, Petr Chobot mluví o Živosti.




RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Miroslav Matucha - 26.09.2014 10:48 PM

Tak hezky ten člověk mluvil. A včil babo raď:

http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/petr-chobot-kdyz-promluvi-nebezpecny-psychopat.html


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 28.09.2014 01:39 AM

každý si může odnést co považuje za dobré


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 30.09.2014 05:23 PM

Svět lze rozpustit nejsilnějším světlem. Pro slabé oči ztuhne, pro ještě slabší zatne pěsti, pro ještě slabší se stane stydlivým a rozdrtí toho, kdo se odvážil na něj pohlédnout.
(Franz Kafka)





RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Crha Karel - 01.10.2014 05:52 PM

Pochopil jsem to správně, že ty dvě kovové pomůcky, které se nabily energií, zastrčíš doma do nádoby s kefírem a ovocem a namixuješ si koktejl?Big Grin


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 01.10.2014 07:13 PM

cesta ke světlu

Stále častěji je populární jak z estetického, tak i z esoterického hlediska umistovat do krajiny kamenné kruhy, bez ohledu na volbu kamenů a vliv podzemních pramenů. Je nutné rozlišovat mezi kameny, které energii akumulují a kameny, které energii katalizují a vyzařují. Každý kámen má svou vlastní formu rezonanční frekvence a buzení. Některé tóny mohou kameny doslova aktivovat. Kamenné kruhy pak působí jako zesilovače pocitů, nálad a myšlenek. U lidí, kteří se opřou ostejný kámen, je možné pozorovat stejnou frekvenci mozkových vln. "Synchronizované vědomí" se dá snadno unést do neznámých dimenzí. Z tohoto důvodu je opravdu vždy nutné do kamenných kruhů vstupovat jen s pozitivními myšlenkami. Nikdy nepodcenujte sýlu světla uvolněnou pomocí menhirů ukotvených na podzemních pramenech. Dokáže rázem ovlivnit i počasí.


dráha měsíce

[Obrázky: abrakadabra_01.jpg]

Nevstupujte nikdy do energetického pole s negativními myšlenkami, nebo špatnou náladou. Varroóza, viróza, nebo jiné šlamazly nikdy nesmí zastínit Vaše myšlenky. Uvědomujte si, že Vaše vědomí vytváří zcela novou "realitu". Vitalizace včelstev by měla probíhat v oblasti mezi východem a jihem, ale dejte si pozor na místo "avrakdavra - energie" která může zapříčinit vyrojení včelstva, nebo ztrátu matky.

dráha slunce

[Obrázky: draha_slunce.jpg]

A, D východ a západ slunce při letním slunovratu
B, C východ a západ slunce při zimním slunovratu


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - terez.c - 01.10.2014 08:52 PM

Nevstupujte nikdy do energetického pole s negativními myšlenkami, nebo špatnou náladou. Varroóza, viróza, nebo jiné šlamazly nikdy nesmí zastínit Vaše myšlenky. Uvědomujte si, že Vaše vědomí vytváří zcela novou "realitu". Vitalizace včelstev by měla probíhat v oblasti mezi východem a jihem, ale dejte si pozor na místo "avrakdavra - energie" která může zapříčinit vyrojení včelstva, nebo ztrátu matky.



Deboro, tohle je svatá pravda, velmi oceňuju, že sem tohle píšeš. Pokud člověk přijme plnou zodpovědnost za svou realitu a stane se vědomým tvůrcem, najednou uvidí, co lidé většinou nevědomě tvoří. Velmi vyspělé civilizace, které tu kdysi byly, používali krystaly a světelné vlnění k léčbě, možná je lepší říct k vyladění mysli na správné frekvence. Jen vyladěný včelař má vyladěné včely.


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Debora - 02.10.2014 01:19 AM

(01.10.2014 08:52 PM)terez.c napsal(a):  Jen vyladěný včelař má vyladěné včely.

Terezo, to je svatá pravda.
Já tu píši dlouhý romány a ty to dokážeš vystihnout jednou jedinou větou. Smile


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - Leoš Dvorský - 02.10.2014 12:36 PM

(02.10.2014 01:19 AM)Debora napsal(a):  
(01.10.2014 08:52 PM)terez.c napsal(a):  Jen vyladěný včelař má vyladěné včely.

Terezo, to je svatá pravda.
Já tu píši dlouhý romány a ty to dokážeš vystihnout jednou jedinou větou. Smile

Holky vy mi dáváte a já jsem jenom včelař. LD


RE: Světelné vlnění je nejúčinnější lék - tondabh - 02.10.2014 03:09 PM

(02.10.2014 12:36 PM)Leoš Dvorský napsal(a):  Holky vy mi dáváte a já jsem jenom včelař. LD

Ale Leoši v knize Včely jinak, jsi perfektně " vyladěný ", tak jak to má býti, takže takto pokračuj a holky si Tě doladí, měj se krásně včeličkově, Tonda.