Forum Šance pro včely
Co se děje v úlech teď - Verze k tisku

+- Forum Šance pro včely (https://forum.sanceprovcely.cz)
+-- Fórum: Chov a ošetřování včelstev (/forum-Chov-a-osetrovani-vcelstev)
+--- Fórum: Včelařský rok (/forum-Vcelarsky-rok)
+--- Téma: Co se děje v úlech teď (/tema-Co-se-deje-v-ulech-ted)

Všechny stránky


RE: Co se děje v úlech teď - OldaVP - 24.10.2015 09:53 PM

U nás dneska mohutné prolety,nosí žlutý a smetanový pyl,kolem kvete hořcice,měsíčky a hojně něco co jsem určil jako Jestřábník okoličnatý.
A podle toho co se teď dívám,tu bude spíš Máchelka podzimní.
[attachment=1331]


RE: Co se děje v úlech teď - Debora - 29.10.2015 01:58 PM

přesunuto do adekvátního vlákna


RE: Co se děje v úlech teď - Milan Urík - 29.10.2015 09:35 PM

Přátelé, včera na Zlínsku kontrola 5ti oddělků a jednoho původního včelstva, vše v naprostém pořádku, při slunečních dnech pořád proletují, dělal jsem posyp cukrem a kleštík 0.


RE: Co se děje v úlech teď - Petr Pokorný - 02.11.2015 04:52 PM

31.10.2015 - mohutne prolety, nosi zluty pyl. U kamaráda v ule (ma prosklenou stenu) plno trubcu...


RE: Co se děje v úlech teď - Debora - 02.11.2015 11:51 PM

a propolis

[Obrázky: Propolis_01_11_2015_01.jpg]


RE: Co se děje v úlech teď - schützmeister - 03.11.2015 02:59 PM

Chmm, na Šumavě zima. Včera, přestože bylo přes den slunečno, mě do večera nerozmrzly zbylé jablka na stromě. Confused
Dneska inverze a ráno samec už na tlustej svetr a ušanku.
Včely nelítaj už aspoň týden.


RE: Co se děje v úlech teď - Jaro Stoklasa - 03.11.2015 06:35 PM

U mňa ráno -8, cez deň 15 stupňov. Nedalo mi to, išiel som pozrieť do lesa na úle. Dve včelstvá lietali, ostatné kašľali na to. NEplodujú už žiadne, aj tie posledné to už zabalili.


RE: Co se děje v úlech teď - tondabh - 05.11.2015 08:31 PM

Haribol přátelé, blíží se poslední možnost jak ještě jednoduše včeličkám pomoci a dle předpovědi to má vydržet ještě do příštího týdne. Dnes jsem "fumigoval" práškovým cukrem všech 84 včelstev a pokud počasí vydrží vypadá to že ještě jedno kolečko letos dáme. Proč o tom zde píši. Od jara jsem ošetřoval cukrem a konzultoval vše s Ludvíkem Svítkem a domluvili jsme se, že budeme provádět "cukrové fumigace" co počasí dovolí a poté uděláte testy a vyhodnocení, včelstva jsou ve vynikající síle a kondici, zatím nepodléhají okolním infekčním tlakům a vedou si na výbornou, tak jim držím palce ať jim to vydrží, tímto ošetřením můžeme eliminovat roztoče které si ještě na poslední chvíli natahaly odjinud, mějte se všici krásně včeličkově Tonda.


RE: Co se děje v úlech teď - Leoš Dvorský - 06.11.2015 11:58 AM

Musím říci, že bych nikdy v tuto dobu systémově b) nepoužíval kyselinu šťavelovou, c) necukroval, a).......................... d)......................, ........

Proč? Je to v rozporu s biologií včelstva a tím myslím včelstva žijícího v přírodě a včelstev podobně vedených.
V tuto dobu je sice kleštík na včelách a je více zranitelný, ale tyto zákroky nutí včely k aktivitě (cukr a KŠ nejvíce), když potřebují naopak klid. Jedna z podmínek případného zákroku vůči V.d. je možnost včelstva se po něm regenerovat a to v tuto dobu to moc není možné, jsou na to příhodnější období. Navíc cukr na včelách je nutí k větší aktivitě. Nutíme takto včely reagovat v rozporu s tím, co je jim po tisíciletí dáno, vrozeno. Ony si s tím většinou poradí, ale nemyslím, že je správné to posuzovat jen takto s krátkodobého hlediska, bez dalších souvislostí.
Ne nadarmo v přírodě a u včelstev takto vedených (tím nemyslím cukrování, "šťavelování" v tuto dobu,) končí tzv. grooming právě v tuto dobu, resp. v době, kdy končí plodování. Kdo to sledoval ví.

Když se na VF neustále objevují názorky, které kritizují současnou metodiku a nenabízejí nic jiného než její následování jen s jinými prostředky ("cukrování" tam myslím nikdo ale nezmínil), tak tam mi to tolik nevadilo. Je to ale nepochopení a neschopnost podívat se na metodiku "očima včel" nebo alespoň z jiného úhlu.
Zde vás na to chci upozornit.

Pro mne cukr ani......... v tuto dobu, nikdy!!!!
Chci jen připomenout, že nyní přirozenou cestou hyne měsíčně cca 10% populace kleštíka, tak se nad tím zamyslete a nedělejte zbytečně práci za přírodu.
Toto (i cukrování) je jen následování stávající metodiky jen jinými prostředky, nic víc, nic méně.
Pokud chcete testovat, nezapomeňte na kontrolní skupinu, jinak budete porovnávat jablka s hruškami, vlastně jablka s ničím a výsledky budou nerelevantní.

Já vím, že pro začátečníky je dobrá každá berlička, tedy i cukr v tuto dobu, protože ještě neví jak si poradit, aby o včely nepřišli, rozumím jim.

Obávám se však, že výše zmíněný přístup nemůže nikoho přivést k tomu, aby začal chápat včelstvo jako biologickou jednotku v kontextu s životem včelstva v přírodě a vlastně odsouvá na vedlejší kolej jednu ze základních tezi ŠPV.

Nyní je v přírodě pro včelstvo období klidu, není to období obnovy energie, ani zvyšování teploty!

Tímto samozřejmě nikoho neodrazuji (není přes vlastní zkušenost), jen upozorňuji na širší souvislosti v rámci tezí a myšlenek ŠPV.
Osobně cukru nyní nevyužívám ani k chytání roztočů (to jsem dělal v r. 2004-2009, nyní na testy VSH používám metodiku mnohem elegantnější a hlavně přesnější, nakonec jen VSH ani nepovažuji za cestu tzv. varroatolerance ).
Vše dobré ld


RE: Co se děje v úlech teď - Jindřich Šafránek - 06.11.2015 08:54 PM

Tímto samozřejmě nikoho neodrazuji (není přes vlastní zkušenost), jen upozorňuji na širší souvislosti v rámci tezí a myšlenek ŠPV.
Osobně cukru nyní nevyužívám ani k chytání roztočů (to jsem dělal v r. 2004-2009, nyní na testy VSH používám metodiku mnohem elegantnější a hlavně přesnější, nakonec jen VSH ani nepovažuji za cestu tzv. varroatolerance ).
Vše dobré ld
[/quote]

Leoši rozumím ale : na políčku mám ještě kvetoucí svazenku , kupodivu nezmrzla.
Včely dnes na ní byly ve velkém počtu, myslím že i v přírodě ješte tu a tam něco kvetoucího nacházejí. Dotaz nezní zda jim tím zasetím pozdní svazenky škodím, myslím že ne. Spíše, řekl jsem to jedmomu "starému " včelaři a ten mne důrezně upozornil okamžitě to zaorej . Důvod , již jednou přemrzlý pyl je pro včely nestravitelný a škodlivý , je to pravda?
Díky