Forum Šance pro včely

Úplná verze: Semináře 2022
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
probíhající akce ŠPV v roce 2022

po dohodě s Jirkou Marxem připravuji na 30.4.2022 setkání na Bouzově na téma chov včelích matek. V tomto okamžiku pouze zjišťuji zájem. Předpokládaná cena je 300,- Kč bez oběda nebo 450,- Kč s obědem. Zázemí a celodenní občerstvení je zajištěno , včelnice je hned u domu, takže budeme provádět i praktické ukázky. Prosím zájemce, aby se mi ozvali na e-mail vcely.bouzov@gmail.com. Podrobnosti podle zájmu upřesníme v dostatečném předstihu. místo setkání je zde:https://mapy.cz/s/jetufukuco
Pokračování praktických seminářů na včelnicích v okolí Turnova - neděle 15.5.2022 předběžně od 10 hodin (v případě zlého počasí je náhradní termín v sobotu 21.5.). Témata:
- tvorba oddělků
- chov matek
- jak na vyzimovaného žebráka
Zájemci se opět hlaste na spravce@sanceprovcely.cz, podrobnosti dostanete před akcí.
Jirka, Tomáš, Martin
Pane Křížek, jak vypadá to setkámí s J.Marxem, uskuteční se ??
Díky zas info RS.
kurz chovu matek proběhne v avizovaném termínu 30.4.2022 od 9.00 hodin. poprosím o vyplnění formuláře kvůli zajištění oběda.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...g/viewform

Mirek
Nejde někdo přes Uh.Hradiště a nebo od Zlína na ten seminář autem ??
Díky RS.
(12.04.2022 11:10 AM)Roman Smejkal napsal(a): [ -> ]Nejde někdo přes Uh.Hradiště a nebo od Zlína na ten seminář autem ??
Díky RS.

Ahoj ja sa chystám zo Záhoria a rád ťa vezmem, Hradište mám po ceste.
Super....děkuju, podělím se s tebou o benzín.
Pošli mi prosím mail na doladění detailů.
můj : babb@seznam.cz
RS.
Tak ještě jednou, nejede někdo náhodou na seminář do Bouzova od Zlína nebo někde odtud ??
Díky Roman.
Kdo se těší na neděli? První zásah od 26.3. Do některých se i podíváme .
Já jsem zvědavý. Moje oddělky jsem rozšiřoval teprve 29.4. Uvidím, kdy se dostanu k chovu matek. Zatím mi přijde, že nemám kde (včelstava jsou slabá)..
Stran: 1 2
Referenční URL's