Forum Šance pro včely

Úplná verze: Včely
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Ano zaujalo mne že kolem nejsou žádné zásoby, jen prázdné nebo nedostavěné buňky. Buď jsou bez snůšky, nebo bez krmení (oddělek). Kdy to bylo focené nevím, není to moje fotka.....[attachment=824] tohle je taky plný rámek plodu, al eje vidět že jim na zásobáh záleží a že je mají
Podľa mňa tam zásoby sú. Sú na bokoch, nezaviečkované. Preto sa tam včely držia, reflex nasatia sa zásob pri deštrukcii úľa (ako pri zadymení), aby mali potravu pre vybudovanie nového... Aspoň tak mi to vychádza z tej fotky.
Jaro bude mít pravdu, nejspíše zahájily destilaci.
Přenechám zamluvený oddělek okr. Kroměříž. Nemám to již kam dát. informace na e-mailu jaroslav.skalicka@seznam.cz
(19.11.2014 05:18 PM)jirka.marx napsal(a): [ -> ]Zarazí vás něco na tomhle plástu z plastu......není od mých včel Big Grin
Tak já si tedy hlavně všiml toho plastu.....
Dobrý den, sháním oddělky do dvou úlů. Nejlépe okolí Brna nebo Blanska, ale nemám problém dojet si i dál. Pokud jsem ve špatném tématu, omlouvám se a prosím o nasměřování. Teprve se tu rozkoukávám.)
Stran: 1 2
Referenční URL's