Forum Šance pro včely

Úplná verze: Klát
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
zpátky ke kořenům: Бортніцтва
Asi bude dost nepohodlný, ometat u toho podložky. Big Grin
Třeba mají varroadnaBig Grin a tak není problém zjistit nepodstatné i během roku a zadat do VMS. Ajoó oni asi nemají dotaci.......... Michale je to pro náš škodlivý příklad.
Nejspíš je nezajímá ani jedna diagnostika z měli (zimní i letní) a proto budou pravdě blíž, než 99,9% včelařů u nás.Idea LD
Zdravím Vás, dneska jsem se hrabal na webu a našel jsem "stavební" papírové trubky na betónování sloupů. A tak jsem hledal dál a našel http://www.orpa.cz/cz/produkty/spiralove...nky-2.html Hned mé napadlo, nedalo by se to použít na výrobu "papírového" klátu? Já vím papír, nic moc, ale vnitřek by se dal vydřevit laťkama a vnějšek také.

Omlouvám se, ale s někým se potřebuji se svou střeleností občas podělit.
mě to přijde složitější, než vydlabat dutinu do kulatiny Wink
pokud nemáš doma špačka, můžeš si najít veselou partu dřevorubců a cvičit dlabání úlů Wink
[Obrázky: DSC_3557.jpg][Obrázky: DSC_3512.jpg][Obrázky: DSC_3548.jpg]
roubení klátu v botanické zahradě Frankfurt


Náš kocour Grisu, milovník košnic, zemřel. Prach jsem vrátila Zemi a do mé duše se vlomil smutek. Následující den, ještě potácející se v hoři, sedím na lavičce a apaticky zírám na tlačenici včeliček na česně úlů. Vzápětí cítím, že vedle mně sedí Grisu. Beze slov jsme se zvedli a vyřezali nový klát.

[Obrázky: DSC_0004.jpg][Obrázky: DSC_1458.jpg][Obrázky: DSC_1485.jpg][Obrázky: DSC_1488.jpg][Obrázky: DSC_1493.jpg]
Deboro Heart , ten je krásný. To je neskutečný, co jste se naučily vytvářet Heart
Kocoura máme doma přesně takového.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referenční URL's