Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metodika chovu
16.10.2014, 08:00 PM
Příspěvek: #11
RE: Metodika chovu
Toníčku ty jsi zlatíčko, uděláš mnoha lidem velkou radost Heart . Sítu a kol. moc pozdravuju.
Přes zimu ti určitě chvilka vyjdeWink
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16.10.2014, 08:10 PM
Příspěvek: #12
RE: Metodika chovu
Tak u mého blogu jsem se bloknul hned na začátku, protože jsem si jaksi uvědomil, že zase nic tak zajímavého nemám a jen bych rozšířil řady těch co si dělají blog sami pro sebeRolleyes. Ale třeba jednou ho dodělám.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16.10.2014, 08:28 PM
Příspěvek: #13
RE: Metodika chovu
Aleši, to je ale základ dobrého blogu dělat ho pro sebe, aby si z něj měl radost hlaně ty a tím na něj začnou chodit lidi se stejným záměrem...
Když to budeš jen pro druhé, za chvíli tě to nebude bavit..
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16.10.2014, 08:52 PM
Příspěvek: #14
RE: Metodika chovu
(16.10.2014 07:15 PM)terez.c napsal(a):  A kdyby třeba Tonda nebo Jan Hucko či někdo další, kdo má včely v japoncích a má svůj blog chtěl krátce a výstižně popsat co a jak, bylo by to super Big Grin

Tonda už to co a jak přeci krátce a výstižně popsal když řekl že Japonec je černá skříňka do který nevidíš a leze z ní med.
Hlasování: Jan Smíšek (+1), MajaSk (+1), Debora (+1), Jiří Marx (+1), terez.c (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16.10.2014, 11:59 PM
Příspěvek: #15
RE: Metodika chovu
(16.10.2014 08:10 PM)Aleš Molčík napsal(a):  ..., že zase nic tak zajímavého nemám a jen bych rozšířil řady těch co si dělají blog sami pro sebe.
Tak to sis myslel určitě před tím, než jsi se spustil s touto partou. Mně osobně většina Tvých příspěvků velmi zajímá a nejen mne, jak jsem zjistil v Brně, kdy jsme tě tam dva hledali.
Myslím, že kontinuální blog Tvého včelaření by byl mnoha vítán. Tak to vem jako pobídku s poptávkou pro dlouhé zimní večery.
Hlasování: MajaSk (+1), terez.c (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
17.10.2014, 12:16 AM
Příspěvek: #16
RE: Metodika chovu
(16.10.2014 11:59 PM)Crha Karel napsal(a):  
(16.10.2014 08:10 PM)Aleš Molčík napsal(a):  ..., že zase nic tak zajímavého nemám a jen bych rozšířil řady těch co si dělají blog sami pro sebe.
Tak to sis myslel určitě před tím, než jsi se spustil s touto partou. Mně osobně většina Tvých příspěvků velmi zajímá a nejen mne, jak jsem zjistil v Brně, kdy jsme tě tam dva hledali.
Myslím, že kontinuální blog Tvého včelaření by byl mnoha vítán. Tak to vem jako pobídku s poptávkou pro dlouhé zimní večery.

tak tak, a máš to černé na bílém Big Grin
Hlasování: MajaSk (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
17.10.2014, 06:21 PM
Příspěvek: #17
RE: Metodika chovu
(16.10.2014 11:59 PM)Crha Karel napsal(a):  [quote='Aleš Molčík' pid='6250' dateline='1413479404']
..., že zase nic tak zajímavého nemám a jen bych rozšířil řady těch co si dělají blog sami pro sebe.
...Tvých příspěvků velmi zajímá a nejen mne, jak jsem zjistil v Brně, kdy jsme tě tam dva hledali...

Trochu opravím hladali sme traja Smile no a pekne sa nám to rozširujeSmile
Hlasování: Crha Karel (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
17.10.2014, 07:56 PM
Příspěvek: #18
RE: Metodika chovu
Omlouvám se tedy, ale přísahám, že jsem tam nebyl inkognitoBig Grin i když příchod a odchod jsem měl bez nějakých prostojů, protože jsem spěchal, jelikož máme měsíc nový přírůstek a musel jsem být doma co nejdřív ještě před večerníčkem.
Hlasování: renttip (+1), MajaSk (+1), liptaka (+1), terez.c (+1), Crha Karel (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
19.02.2015, 03:02 PM
Příspěvek: #19
RE: Metodika chovu
Přátelé šancaři.
Již se otepluje a my začátečníci se dostáváme k otázce , kdy začít podněcovat ( zákon 40 dní) asi samozřejmě nejlépe medem od těch samých včeliček = viz jiná vlákna. Půjde to i invertovaným těstem, nebo syrupem? Nebo jarní rozvoj nechat na včelách ??? co poradí MAZÁCI, řídit se metorology, rozkvětem jehněd na lísce, pozorováním česna ve sluných dnech, nebo čím ?

Jindřich
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
19.02.2015, 03:15 PM
Příspěvek: #20
RE: Metodika chovu
Podle toho, co potřebuješ. Já to běžně nechávám na včelách, protože u mě není kam spěchat. Snůšku mám až v červnu. Ale letos je jiná. Potřebuji nasekat oddělky a relativně hodně. Takže letos začnu tak týden (dva) po proletu podněcovat (těstem), pylu mám v okolí habaděj, vody taky, ať je co nejdřív co nejvíc plodu. A ať i staví. Budou mít z čeho.

PS: Mazák nejsem ani zdaleka.

Optimální řešení přichází v závěru.
Hlasování: Jan Brunclík (+1), schützmeister (+1)
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)